Naujausi produktai

Apklausa
Ar valote liežuvį?


Koncentruoti milteliai skalbti mašina, eko (2.1kg)

Kaina: 12.95€
Kaina be PVM: 10.70€
Gamintojas: Almacabio
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Tinka skalbti visokioje temperatūroje ir su visomis programomis. Pakuotė skirta 28 skalbimams. Maišelyje.

Ekologiškas aplinkai. Su visiškai, lengvai ir greitai suyrančiais tenzidais iš augalinės kilmės žaliavų.

Naudojimas: Dozavimas nurodytas lentelėje ant pakuotės atsižvelgiant į vandens kietumą ir skalbinių užterštumą. Naudojant šiuos miltelius nereikia papildomai naudoti nukalkinimo priemonių. Laikantis teisingo dozavimo šildymo spiralė ir skalbimo mašina bus kaip nauja. Didesnis miltelių kiekis neduoda geresnio rezultato.

Dozavimas: Skalbimas mašina (4-5 kg sausų skalbinių): lentelėje nurodytą miltelių kiekį pilti į skalbimo mašinos stalčių arba tiesiai į būgną. 
Skalbimas rankomis: lentelėje nurodytą miltelių kiekį dėti į 10 l vandens.
Vienas valgomasis šaukštas = 15 g.

Atsargumo priemonės. Dirginantis, vengti sąlyčio su oda ir akimis. Patekus į akis išskalauti vandeniu ir pasikonsultuoti su gydytoju. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti pakuotę arba etiketę. Laikyti originalioje pakuotėje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Sudėtis (INCI): sodium chloride, sodium sulfate, sodium silicate, sodium cocosulfate, sodium iminodisuccinate, coceth-7, silica, sodium polyaspartate, sodium citrate, sodium carboxymethylcellulose, sodium cocoate, sodium etidronate, parfum, amilase, cellulase.

Be fosfatų, be konservantų. 
„Almacabio“ aktyviai dalyvauja kampanijoje prieš bandymus su gyvūnais. Šiame produkte nėra gyvulinės kilmės sudedamųjų dalių. Tinka veganams.

Sertifikuotas „BIO C.E.Q.“ ženkleliu „Ekologiškumas, efektyvumas ir kokybė“ pagal paties „Almacabio“ sukurtą ekologiškumo standartą. „Almacabio“ gamina švaros priemones, kurios atitinka kur kas griežtesnius ekologiškumo kriterijus nei Eurogėlytės ir ECO BIO standartai. Jo įgyvendinimą kontroliuoja sertifikavimo institucija „ccpb“.

Italijoje pagamintas produktas.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai