Naujausi produktaiKvapiųjų kanangų (ylang-ylang) eterinis aliejus, ekologiškas (5ml)

Kaina: 10.97€ 9.68€
Kaina be PVM: 8.00€
Gamintojas: Essential Care
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Kvapiųjų kanangų (ylang-ylang) eterinis aliejus, ekologiškas (5ml)

„Odylique“ ekologiškas kvapiųjų kanangų (angl. ylang-ylang, lot. Cananga odorata) eterinis aliejus yra saldaus gėlių aromato. Reguliuoja odos riebalų išsiskyrimą, todėl tinka tiek sausai, tiek riebiai odai. Puikiai dera su citrinų ar bergamočių eteriniais aliejais, kurie sušvelnina kvapiųjų kanangų saldaus aromato intensyvumą.

Naudojimas: įlašinkite 2-3 lašelius į šiltą vonią, masažo aliejų, garintuvą arba į aromatinę lempą.

Atsargumas: saugokite nuo vaikų, saugokite akis. Tik išoriniam naudojimui. Nelašinti ant odos neskiesto.

Tamsaus stiklo buteliuke su lašintuvu.

Sudėtis: ekologiškas kvapiųjų kanangų (lot. Cananga odorata) eterinis aliejus.

 

Didžiojoje Britanijoje pagamintas ir sertifikuotas ekologiškas produktas.

Jennie Harding knygoje „Aromaterapijos paslaptys“ rašoma, kad bergamočių eterinis aliejus yra nuo senų laikų žinoma priemonė nuo streso ir įtampos - puikus antidepresantas. Taip pat tinka spuoguotai odai.

Eteriniai aliejai yra augalų gaminamos, kaupiamos ir išskiriamos į aplinką medžiagos, kartais vadinamos jų antriniais metabolitais. Evoliucijos eigoje šios medžiagos įgijo savybių, saugančių augalą nuo ligų ir kenkėjų. Mus, žmones, dažnai puola tie patys „kenkėjai“, todėl eterinius aliejus jau labai seniai žmonija ėmė vartoti gydymo ir profilaktiniais tikslais.

Eteriniai aliejai paprastai vartojami patalpoms aromatizuoti bei kūnui prižiūrėti. Daugumą eterinių aliejų galima lašinti į bazinį kūno priežiūros aliejų (tiek dėl kvapo, tiek siekiant poveikio odai, priklausomai nuo eterinio aliejaus rūšies), kai kuriuos (levandų, arbatmedžio ir kt.) galima vartoti neskiestus tiesiai ant odos.

Būtina žinoti, kad bet kuris eterinis aliejus gali iššaukti individualią alerginę reakciją, tad prieš pradėdami vartoti išbandykite nedideliame odos plotelyje dėl alergijos. Norint eterinius aliejus veiksmingai panaudoti nurodytais tikslais svarbu gerai išstudijuoti jų dozavimą ir kitą svarbią informaciją.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai