Naujausi produktai

Apklausa
Ar valote liežuvį?


Klozeto valiklis, ekologiškas (750 ml)

Kaina: 5.70€
Kaina be PVM: 4.71€
Gamintojas: Almacabio
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Su lengvai ir greitai suyrančiais tenzidais iš augalinės kilmės žaliavų. 

Šalina muilo, kalkių ir kitas nuosėdas. Tinka valyti klozetui, nerūdijančio plieno, keramikos, stiklo paviršiams.

Be fosforo, fosfatų, enzimų, konservantų. Be gyvulinės kilmės sudėtinių dalių, nebandyta su gyvūnais. Ekologiškas aplinkai.

Naudojimas: maždaug iš 10 cm atstumo purkšti ant valomo paviršiaus, palikti mažiausiai 5 min. ir gerai nuskalauti vandeniu. Nenaudoti paviršiams, jautriems rūgščiam pH.

Dėmesio! Dirginantis, vengti sąlyčio su oda ir akimis. Patekus į akis ar ant odos skalauti vandeniu ir pasikonsultuoti su gydytoju. Nenuryti. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti pakuotę arba etiketę. Vengti sąlyčio su kitais produktais. Laikyti sandariai uždarytą vėsioje vietoje.

Sudėtis (INCI): citric acid, lactic acid, ethanol, coceth-7, sodium coceth sulfate, xanthan gum, parfum.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

„Almacabio“ aktyviai dalyvauja kampanijoje prieš bandymus su gyvūnais. Šiame produkte nėra gyvulinės kilmės sudedamųjų dalių. Tinkamas veganams.

Sertifikuotas ABCert „Ekologiškumas, efektyvumas ir kokybė“ ženkleliu „BIO C.E.Q.“ pagal paties „Almacabio“ sukurtą ekologiškumo standartą. „Almacabio“ gamina švaros priemones, kurios atitinka kur kas griežtesnius ekologiškumo kriterijus nei Eurogėlytės ir ECO BIO standartai. Jo įgyvendinimą kontroliuoja sertifikavimo institucija ABCert.

Italijoje pagamintas produktas.

„Almacabio“ savo produkcijai gaminti naudoja tik augalinės kilmės tenzidus.
„Almacabio“ pasižymi aukštais skaidrumo standartais - visų ingredientų pavadinimai tiksliai nurodomi INCI terminais ant gaminio pakuotės (labai mažai gamintojų laikosi tokios politikos).

 

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai