Naujausi produktai

Apklausa
Ar valote liežuvį?


Sedona Combo maisto džiovintuvas, 9 padėklų su laikmačiu

Kaina: 492.06€
Kaina be PVM: 406.66€
Gamintojas: Tribest Corporation, JAV
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Aukščiausia žaliojo džiovinto maisto kokybė Jūsų namuose!

• Kompiuterizuotas skaitmeninis valdymas

• Dviejų pakopų nuoseklus temperatūros laikmatis

• Dvejopa vėdinimo technologija

• Durelės su stiklu

• Vidinis LED ekranas

• Korpusas ir padėkliukai be bisfenolio A

• Padėklas trupiniams surinkti

• Veikia itin tyliai

 

Sedona Combo devynių padėklų skaitmeninis žaliojo maisto džiovintuvas lengvai ir elegantiškai džiovina maistą išsaugodamas natūralią maistinę vertę bei skonį nenaudojant jokių dirbtinių konservantų.

Sedona Combo maisto džiovintuvas savo komplektacijoje turi tokiuspriedus: skaitmeninį termostatą, dvejopą ventiliatoriaus technologiją, nerūdijančio plieno rankeną ir permatomas stiklines dureles. Visos šios dalys lemia neprilygstamą kontrolę ir tylų veikimą.

Su revoliuciniu dviejų pakopų nuoseklios temperatūros laikmačiu jūs dar labiau valdote visą procesą. Tam tikrų vaisių ir daržovių, sudėtyje turinčių didelį kiekį vandens, džiovinimas reikalauja aukštesnės pradinės džiovinimo temperatūros tam, kad būtų išvengta fermentacijos. Dėl didelio vandens kiekio vidinė maisto temperatūra kyla itin lėtai. Pradedant džiovinimo procesą aukšta temperatūra ir jos sumažinimas proceso pabaigoje padeda išsaugoti vertingas maistines medžiagas. Ko gero jūs esate įpratę nusistatyti žadintuvą, kad nepamirštumėte, kad jau laikas sumažinti temperatūrą. Su dviejų pakopų nuoseklios temperatūros laikmačiu tai daroma automatiškai, todėl galite pamiršti priminimus ir žadintuvus.

Sedona Combo maisto džiovintuvas tiksliai ir veiksmingai paskirsto įkaitusį orą maisto džiovinimui geriau ir tolygiau palyginus su kitais džiovintuvais. Sedona yra vienintelis džiovintuvas, kuris siūlo absoliučiai skaitmeninį valdymo pultą, kurio dėka yra kontroliuojami visi jūsų maisto džiovinimo procesai. Tiksliai nustatytoma norima temperatūra tarp 30 laipsnių Celsijaus ir 68 laipsnių Celsijaus. Laikmatis gali būti nustatomas 99 valandoms arba 150 valandų nepertraukiamo džiovinimo režimui. Taip pat, tai bene vienintelis džiovintuvas turintis apsaugą nuo perkaitinimo, kuri užtikrina, kad temperatūra nepakils aukščiau nei nustatėte. Dvejopa ventiliatoriaus technologija: Du skaitmeniniu būdu reguliuojami ventiliatoriai padalina įrenginį į du džiovinimo skyrius, taigi, džiovintuvas gali būti naudojamas pilnu arba daliniu pajėgumu - jūs galite rinktis, ar džiovinsite keturis, penkis ar visus devynis padėkliukus vienu metu. Sedona džiovintuvas turi patogias stiklo dureles, pro kurias jūs galite stebėti džiovinimo procesą jo nepertraukdami. Tam, kad jūs kuo ilgiau išlaikytumėte šį maisto džiovintuvą tvarkingą, pasitarnaus ir dėklas trupiniams. Ir taip tyliai veikiantį džiovintuvą galima nustatyti naktiniu režimu, tuomet jis veiks dar tyliau. Sedona Combo yravienintelis džiovintuvas savo sudėtyje visiškai neturintis bisfenolio A (juodas korpusas, plastikiniai padėklai, tinklelis ir džiovinimo lakštai). Turikeletą orlaidžių, kad būtų sukurta pastovi efektyvi šilto oro srauto cirkuliacija.

Su Sedona Combo džiovintuvu jūs praleisite mažiau laiko nerimaudami, o daugiau laiko galėsite skirti gyvenimui ir kitiems smagiems dalykams!

Sedona Combo džiovintuvui suteikiama 2 metų garantija.

Techniniai duomenys:

* Dydis cm: 370 x 430 x 500 (aukštis/plotis/gylis)

* Galia: 600 W

* Svoris: 12 kg

* Įtampa: 220 V

* Dažnis: 50 Hz

* Padėklo dydis cm: 385 x 330 (plotis/gylis)

Gamintojas - Tribest Corporation, JAV. Pagaminta Pietų Korėjoje.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai