Naujausi produktaiAkcijos

Perkamiausi

Žaislų ir vaikams pasiekiamų paviršių valiklis (800ml)

Kaina: 8.88€
Kaina be PVM: 7.34€
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Žaislų ir vaikams pasiekiamų paviršių valiklis (800ml)

Šis „Attitude“ bekvapis purškiamas valiklis idealiai tinka saugiam ir natūraliam vaikams pasiekiamų paviršių valymui. Hipoalerginė priemonė, testuota dermatologų. Tinka veganams.

Sertifikuota „ECOLOGO“ – mažesnis poveikis aplinkai. Šis sertifikatas, įsteigtas Kanados vyriausybės, ant „Attitude“ pakuočių garantuoja, jog gautos žaliavos, gamyba ir utilizacija atitinka aplinkosaugos standartą ISO 14024 ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus.

Naudojimas: purkškite ant paviršiaus ir valykite šluoste. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Vengti patekimo į akis.

Cheminė sudėtis: <5% nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos (kaprililo gliukozidas, miristilo gliukozidas). Taip pat sudėtyje yra vandens, natrio citrato, natrio bikarbonato, saponino.

Gamintojas: „Attitude“ – ilgametę patirtį turintis buities priemonių ir kosmetikos gamintojas iš Kanados. Visi šio gamintojo produktai yra 100% pritaikyti kovai su globaliniu atšilimu. „Attitude“ iki minimumo sumažino gamybos proceso metu atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį.

Visos „Attitude“ priemonės:

pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių;

sudėtyje nėra kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų;

visiškai suyra gamtoje;

tinka veganams;

be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidėsite prie globalinio atšilimo!

Produktai sertfikuoti „ECOLOGO“ sertifikatu, kuris įsteigtas Kanados vyriausybės. Šiuo metu tai pati didžiausia ir pasaulyje labiausiai pripažinta ekologiškų prekių sertifikavimo sistema Šiaurės Amerikoje.


Prekės ženklo šalis:
Kanada

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai