Naujausi produktaiAkcijos

Perkamiausi

Vanduo "Alitasa"

Vanduo "Alitasa"

VANDENS SVARBA

 

Gerai žinoma, kad be vandens nebūtų gyvybės. Žmogaus kūnas sudarytas sudarytas iš 75% vandens ir 25% tvirtos medžiagos. Tačiau vanduo nėra inertiškas tirpikis, jis kontroliuoja visas organizmo funkcijas. ,,Vandens paskirstymas'' yra vienintelis būdas, kuris užtikrina, kad gyvybiškui svarbesnius organus pasiektų netik pakankamai vandens kiekis, bet ir o pernešami elementai / hormonai, cheminiai elementai, bei maistinės medžiagos. Savo ruožtu kiekvienas organas gamina medžiagą, kuria naudojasi visas kūnas, jis kontroliuoja gamybos tempą bei standartus ir išleidžia tą medžiagą į tekantį vandenį, vadovaudamasis nuolat kintančiomis kvotomis, kurias nustato smegenys. Kai vanduo pasiekia ,,sausesnes'' vietas, jis taip pat atlieka daugybę gyvybiškai svarbių fizinių ir cheminių reguliavimo procesų.

Vandens svarba

 

Jei apžvelgtume žemės regionus, kur gyvena daugiausia ilgaamžių žmonių, pagrindine to priežastimi, pasirodo, yra vietinis gamtinis vanduo. Ilgamečiai tyrimai parodė, jog visi tie regioniniai vandenys turi vieną bendrą savybę - jis yra minkštas, ir kalcio jonų jame yra tik nuo 8 - 20 ml/l. Ilgaamžiškumas nėra fenomenas, visi žmonės gali gyventi ilgai ir tik įvairūs neigiami faktoriai sutrumpina žmogaus gyvenimą. Vienas iš tokių faktorių yra per didelis kalcio kiekis geriamajame vandenyje. Šiandien surasti gamtoje vandenį, kuris būtų švarus ir turėtų savyje žmogui priimtiną cheminę sudėtį yra labai sunku ne tik pas mus, bet ir visame pasaulyje.

 

Blogiausia, kad žmonės įpratę į vandenį žiūrėti ne kaip į maistą, o kaip į gamtos resursą, kurį galima naudoti įvairiems tikslams, tame tarpe ir gėrimui. bet jei mes pradėsime į vandenį žiūrėti kaip į pagrindinį mūsų sveikatos šaltinį, tada turėsime žinoti ne tik vandens cheminę sudėtį, bet ir vandenį ruošti taip pat kruopščiai kaip ir bet kokį maisto produktą. Ir todėl vietoj termino ,,vandens išvalymas'', turėtu ateiti terminas ,,vandens gamyba''. Juk norint gauti mūsų organizmui reikiamą vandenį, jį reikia ne tik išvalyti nuo nereikalingų ir nuodingų cheminių medžiagų, bet ir įvesti į vandenį reikalingas medžiagas, kurių mums trūksta.

 

Dabar daugelis vandens gamintojų su pasididžiavimu pareiškia, kad tiekia natūralų mineralinį vandenį iš gręžinių ar šaltinių, tačiau tokie teiginiai iš esmės mums nieko nepasako, nes gamtiniai vandenys yra daugiau ar mažiau užteršti įvairiais chemikalais. Medžiagų, kurių reikia mūsų organizmui yra labai mažai arba iš viso nėra. Tai galime pamatyti perskaitę informaciją kuri yra pateikiama ant etikečių.

 

TRUMPAI APIE VANDENĮ

 

Todėl vandens vartojimas ir prioritetinis paskirstymas tampa labai svarbus. Smegenų sistemos veikla (histaminas bei jam pavaldžios veikiančiosios medžiagos) tampa nepaprastai aktivi, nes ji reguliuoja vandens kiekį organizme.

 

Apie vandens trūkumą skirtingose organizmo vietose praneša skirtingi simptomai, tokie signalai bei komplikacijos dabar vadinamos ,,ligomis'', todėl žmonės gali netikėti, jog vanduo negali būti neturaliu sprendimu. ,,Vanduo gydo tiek daug ligų? negali būti!''. Taip kalbėdami jie užveria sau galimybę išvengti ar net išgyditi daugybę skirtingų ,,ligų'', kurias sukelia dehidratacija. Žmonės nesuvokia, jog vienintelė priemonė, galinti kovoti su vandens trūkumo sukeltomis problemomis, yra vanduo ir niekas kitas. Vanduo yra natūralus vaistas nuo daugybės ligų.

Medicinos daktaras F. Batmanghelidj sako: ,, Dauguma šiuolaikinių ligų atsiranda iš paprastos, tačiau dažniausiai nepastebėtos priežąsties - mes geriame per mažai gryno vandens! Kai mūsų kūnas dėl to ima priešintis, pasireiškia šie troškulio sukelti požymiai: astma, diabetas, artritas, širdies skausmai, nutukimas, aukštas kraujo spaudimas, virškinimo sutrikimai, migrena ir daugybė kitų, visiems žinomų ir daugelį kamuojančių bėdų. Tačiau jeigu gersime pakankamai vandens, šių lėtinių ,,ligų'' galima ne tik išvengti, bet ir jas išgydyti''.

 

KIEK IR KADA

 

Žmogus per dieną turėtų išgerti apie 30 gramų vandens ant kiekvieno kilogramo mūsų kūno svorio. Pavyzdžiui, žmogus kuris sveria 80kg, turėtų išgerti 2,4l vandens. 80kg svoris x 0,30g vandens = 2,4l dienos norma

 

Kada geriausias metas gerti vandenį dienos eigoje?

 

1. Išgerkite 2 stiklines vandens iš ryto, tik pabudus, tam, kad kompensuotumėte vandens netektį miego metu.

 

2. Prieš pusvalandį iki betkokio maisto, išgerkite 1-2 stiklines vandens. Tai apsaugos jus nuo tokių problemų, kaip nevirškinimo, pilvo pūtimo, rėmens graužimo, kolito, vidurių užkietėjimo, taip pat svorio didėjimo. Vanduo išgertas valgymo metu neturės didelės reikšmės virškinimui, tik tada jeigu jūsų organizmas nėra paveiktas dehidratacijos. Tačiau, geriau, valgant nvartoti skyčių.

 

3. Pavalgius, po 2-jų valandų išgerkite dar 250-300g vandens. Tai padės stimuliuoti sotumo hormonus, ir padės pabaigti virškinimo procesus žarnyno trakte. Beto, jūs apsaugosite save nuo melagingo alkio pojūčio, kuomet jūs manote jog esate išalkę, kai ištikrūjų jums reikia vandens, kad galėtumėte baigti virškinimo procesą.

 

4. Kad nepajustumėte troškulio jausmo, vandens reikia gerti  reguliariu visos dienos metu, nes išdžiuvusi burna, tai rimtas dehidratacijos požymis. Nepamirškite gerti vandenę prieš visus užiemimus susijusius su fizine jėga, kurie iššaukia prakaitavimą.

 

 

KUO YPATINGAS VANDUO ALITASA?

 

Vanduo ,,Alitasa'' yra pagamintas specialiu būdu, laikantis griežtų, tam tikrų reikalavimų ir parametrų. Štai keletas pagrindinių vandens savybių:

 

1. Vanduo yra minkštas ir švarus. O tai reiškia, kad pirmiausia vanduo yra gerai išvalomas nuo druskų, tame tarpe ir kalcio. Kalcio perteklius mūsų organizme nusėda į sąnarius ir padaro juos skausmingais, kalcis padeda formuotis akmenims inkstuose ir tulžyje, venos tampa neelastingos ir trapios. Minkštas vanduo padeda išplauti nereikalingas kalcio sankaupas organizme.

 

2. Vandenyje yra nemažas kiekis kalio ir magnio. Kalis - suaugusio žmogaus organizme jo yra apie 140g, 98.5% jo randasi ląstelėse. tai vienas iš svarbiausių elementų, aktivuojančių įvairių fermentų funkcijas. Jis svarbus raumenų veiklai, tame tarpe ir miokardinei ir eondokrininės sistemos veiklai. Mažas kiekis kalio organizme priveda prie astenijos, inkstų funkcijų sutrikimų ir antinksčių funkcijų išsekimo. Sutrinka arterinis spaudimas, prasideda įvairios erozijos.Jis padeda maistių medžiagų apykaitai organizme. Kalio jonai palaiko širdies veiklą, o jų trūkstant atsiranda širdies skausmai.

Kalio kiekis vandenyje ,,Alitasa'' - 81- 99.5mg/l

 

Vandenyje yra Cinko ir mangano. Cinkas- vaidina nemažą vaidmenį imuninės sistemos veiklai, žaizdų gyjimui, odos atsinaujinimui, nagų ir plaukų augimui, spermatozoidų gamyboje. Cinkas yra antioksidantas. jo trūkuma  sukelia    apatiją, depresiją, padidėja nervingumas. Trūkstant cinkui, vyrai nuplinka.

Cinko kiekis vandenyje ,,Alitasa'' - 2.0 - 4.5mg/l

 

Manganas - svarbus faktoriu limituojantis insulino gamybą. Esant jo deficitui, sumažėja eilė funkcijų angliavandenių apykaitai gerinti. Vyksta riebalinė infiltracij ir padidėja  riebalų atsidėjimas. Ribojasi lytinių hormonų sintezė ir pablogėja neštumo funkcijos.

Mangano kiekis vandenyje ,,Alitasa'' - 0.02 - 0.05 mg/l

 

3. Vandenyje yra nemažai sulfato jonų SO4. Sulfatai garantuoja gerą žarnyno darbą. Padeda ištirpti inkstų ir tulžies akmenims.

Sulfatų vandenyje ,,Alitasa'' yra 190 - 250 mg/l

 

4. Šio vandens pH yra 6.5 - 6.9. Tai yra lengvai rūgštinis. Toks vanduo gerai atskiedžia kraują, pagerina jo cirkuliaciją. Sumažina trombų atsiradimo galimybę, hemorojaus, hipertonijos atsiradimą, be to kraujas truputį parugštėja, o toks kraujas lengvai perduoda deguonį ląstelėms. Toks vanduo gerai išvalo organizmą nuo toksinių ir kitų nereikalingų medžiagų.

 

Vandenį ,,Alitasa'' rekomenduojame gerti be jokių apribojimų mažiems ir dideliems. Vanduo ,,Alitasa'' yra pagamintas su meile ir tikėjimu, kad jis padės visiems būti sveikesniems ir laimingesniems, o tai pagerins ir jūsų gyvenimo kokybę.

 

ALITASA VANDENS ĮSIGYTI GALITE:

KLAIPĖDA: Prekybos Centras 'Studlendas' Krautvėlė ,,Grin Grin'' H.Manto gatvė 90-1