Naujausi produktaiEtamine du Lys orkaičių ir kepsninių valiklis (500ml)

Kaina: 8.68€
Kaina be PVM: 7.17€
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Etamine du Lys orkaičių ir kepsninių valiklis (500ml)

Itin stipriai nuriebinantis

Naudojimas: paspauskite dangtelį, sukdami jį į kairę. Purkškite ant drungno arba šalto paviršiaus (stiklo, nerūdijančio plieno, emalio). Palikite veikti 5-20 minučių, priklausomai nuo to, kaip stipriai užterštas paviršius. Po to gerai nušluostykite drėgna šluoste. Nenaudokite ant savaiminio valymosi orkaičių dangų (pirolizės bei katalizės būdu). Prieš naudojimą perskaitykite įrenginio naudojimo ir priežiūros instrukciją. Laikykitės rekomenduojamų naudojimo dozių, kad poveikis aplinkai būtų kuo mažesnis.

Sudedamosios dalys: mažiau kaip 5% nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų (iš cukraus). Taip pat sudėtyje yra vandens, kalio hidroksido, silikatų, sekvestranto, tirštiklio.

99,4% sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės. Sertifikuota ECOCERT Greenlife.

Saugumo instrukcija: dėmesio! PAVOJINGA: stipriai dirgina odą ir gali stipriai pažeisti akis. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikykite sandariai užsuktą. Naudodami valiklį dėvėkite apsaugines pirštines/apsauginę aprangą/veido ar akių apsaugą. Neįkvėpkite garų bei dūmų. PATEKUS ANT ODOS AR PLAUKŲ: Dirgina odą, gali nudeginti. Nedelsiant nusiimkite visus suteptus drabužius. Odą gausiai nuplaukite vandeniu ar dušo srove. Išsiimkite kontaktinius lęšius, jeigu jie lengvai išsiima. Tęskite skalavimą. PRARIJUS: skalaukite burną. NESUKELKITE vėmimo. Nedelsiant kreipkitės medicininės pagalbos į gydytoją. Pakuotę išmeskite į specialią pavojingoms atliekoms skirtą surinkimo vietą.

Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, Prancūzija. 

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai