Naujausi produktaiBuitinis dezinfektantas (500ml)

Kaina: 9.87€
Kaina be PVM: 8.16€
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Buitinis dezinfektantas (500ml)


SODASAN buitinis dezinfektantas. Papurškus naikina 99% visų bakterijų.

Sertifikuotas ekologiškas. Saugus ant odos. Išbandytas efektyvumas.

Naudojimo paskirtis: paviršių dezinfekavimui, priemonė be dažiklių ir kvapiklių.

Preparato rūšis: tirpalas.

Taikymo sritis: higieninė paviršių dezinfkecija.

Dozavimas ir naudojimas: papurkšti paviršių, palaikyti 60 sekundžių ir nuvalyti.

Poveikis: baktericidinis, fungicidinis, veiksmingas nuo salmonelių.

Veikliosios medžiagos: 96% etanolis.

Sudėtis 100 g yra: aktyviosios medžiagos: 72,3 g augalinio alkoholio 96% (etanolio)*, kitų sudedamųjų medžiagų: 1 g glicerino*, 0,5 g pieno rūgščių, 0,5 g citrinos rūgšties, 25,7g vandens. -* ekologiškai auginta, kontrolę vykdo: ECOCER Greenlife F.32600 ir Certysis.

Įspėjimas: saugoti gleivinę.Galimos alerginės reakcijos sudėtinėms medžiagoms. Saugoti nuo ugnies. Nenaudoti arti ugnies šaltinių. Po naudojimo uždėkite dangtelį. Lengvai degus. Jeigu dezinfekcinis skystis išsiliejo, nedelsiant imkitės šių priemonių: išvalykite skystį skudurėliu gausiai skiedžiant vandeniu, gerai išvėdinkite patalpą ir pašalinkite degančius prietaisus. Nerūkykite. Pašalinimas: remiantis atliekų tvarkymo ir šalinimo įstatymu. Pakuotę galima perdirbti tik  visiškai tuščią. Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.

Gamintojas: „Sodasan“ – tai  daugiau nei 30 metų veikianti Vokietijos įmonė, savo klientams visame pasaulyje siūlanti natūralios sudėties priemones namų švarai ir gaivai. Vienas pagrindinių „Sodasan“ prekinio ženklo tikslų yra ateities kartoms palikti kuo švaresnę Žemę. Pagal šią idėją kuriami produktai yra draugiški aplinkai ir gaminami iš aukštos kokybės sudedamųjų dalių. „Sodasan“ įkvepia atsakingai švarai!


Prekės ženklo šalis: Vokietija

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai