Naujausi produktaiKoncentruotas skalbiklis vaikų rūbams, bekvapis, ekologiškas (2L)

Kaina: 26.98€
Kaina be PVM: 22.30€
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Koncentruotas skalbiklis vaikų rūbams, bekvapis, ekologiškas (2L)

„Attitude“ ekologiškas koncentruotas skalbiklis yra bekvapis ir hipoalerginis, todėl idealiai tinka kūdikių ir vaikų drabužėliams, daugkartinėms sauskelnėms ir patalynei skalbti. Užtenka 80 skalbimų.

Tinka skalbti skalbimo mašina arba rankomis. Galima skalbti ir šaltame vandenyje. Sudėtyje yra žaliosios arbatos ekstrakto. Be fosfatų, baliklių, fermentų, kvapiklių. Sudėtyje yra iš augalinių žaliavų gautų paviršinio aktyvumo medžiagų. Tinka veganams.

Didelė pakuotė – tvaresnis pasirinkimas.

Sertifikuota „ECOLOGO“ – mažesnis poveikis aplinkai. Šis sertifikatas, įsteigtas Kanados vyriausybės, ant „Attitude“ pakuočių garantuoja, jog gautos žaliavos, gamyba ir utilizacija atitinka aplinkosaugos standartą ISO 14024 ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus.

Naudojimo būdas: priemonę dozuoti taip, kaip pavaizduota ant pakuotės bei atsižvelgti į drabužių etiketėse pateiktus skalbimo simbolius ir temperatūrų nuorodas. Dėmių valymas: užpilti skalbiklio ant dėmės, šiek tiek palaukus patrinti ir skalbti.

Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti priemonės pakuotę arba etiketę.

 

Cheminė sudėtis: 5-15% anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (natrio kokosulfatas), 5-15% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (kaprilgliukozidas, laurilo gliukozidas, miristilo gliukozidas). Sudėtyje taip pat yra: vanduo, natrio chloridas, citrinų rūgštis, glicerinas, avižų (Avena sativa) branduolių ekstraktas.

Produkto sudedamųjų dalių sąrašas kartais gali keistis ir skirtis, todėl visą naujausią informaciją visada rasite ant produkto pakuotės.

GAMINTOJAS:„Attitude“ – ilgametę patirtį turintis buities priemonių ir kosmetikos gamintojas iš Kanados. Visi šio gamintojo produktai yra 100% pritaikyti kovai su globaliniu atšilimu. „Attitude“ iki minimumo sumažino gamybos proceso metu atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį.

Visos „Attitude“ priemonės:

pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių;

sudėtyje nėra kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų;

visiškai suyra gamtoje;

tinka veganams;

be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidėsite prie globalinio atšilimo!

Produktai sertfikuoti „ECOLOGO“ sertifikatu, kuris įsteigtas Kanados vyriausybės. Šiuo metu tai pati didžiausia ir pasaulyje labiausiai pripažinta ekologiškų prekių sertifikavimo sistema Šiaurės Amerikoje.


Prekės ženklo šalis:
Kanada

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai