Naujausi produktaiIndų ploviklis, bekvapis, Etamine du Lys (1l)

Kaina: 6.28€
Kaina be PVM: 5.19€
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Indų ploviklis, bekvapis, Etamine du Lys (1l)

„Etamine du Lys“ bekvapis skystas indų ploviklis skirtas indus plauti rankomis. Tinka ir kūdikių buteliukams plauti. Hipoalerginis. Net ir nedidelis kiekis šio ploviklio gerai pašalina riebalų bei maisto likučius. Nepažeidžia natūralaus jautrios odos pH. Švarūs ir blizgantys indai bei apsaugota rankų oda!

Plaunančios medžiagos – augalinės kilmės. Natūralus detergentas, sertifikuotas „ECOCERT Greenlife“. Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų ir dažiklių. Be naftos produktų. Perdirbama pakuotė. Pakuotės gamyboje panaudotas iš dalies perdirbtas plastikas. Biologiškai suyrantis.

Naudojimas: keletą lašų ploviklio užpilkite po tekančiu vandeniu ir plaukite indus. Perskalaukite švariu geriamuoju vandeniu.

Dėmesio! Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Cheminė sudėtis: <5-15% anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, <5% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, pieno rūgštis (konservantas).

Sudėtyje taip pat yra vandens, druskos, sekvestranto. 99.4% 

Gamintojas: „Etamine du Lys“ kuria ir gamina efektyvius natūralius namų švaros produktus Šiaurės Vakarų Prancūzijoje. Šiais produktais siekiama patenkinti visus vartotojų poreikius, kad namų aplinka būtų švari ir saugi visiems jos gyventojams.

Gaminant šiuos produktus kruopščiai atrenkama geriausia žaliava, tiesiogiai dirbama su jų tiekėjais. Kiekvienas produktas yra išbandomas, analizuojamas ir patvirtinamas „Etamine du Lys“ kokybės laboratorijoje. Taip pat dažnai atliekami tyrimai, tokie kaip veiksmingumo testas, biologinio skaidumo testas, odos tolerancijos testas ir kiti, nepriklausomose laboratorijose, kad užtikrinti produktų efektyvumą ir saugumą.

Dauguma „Etamine du Lys“ gaminių atitinka „Ecocert“ ekologinių ploviklių standartą. Tai garantuoja, kad produktai yra nekenksmingi aplinkai ir pagaminti pagal gerąją žaliosios chemijos praktiką.

COMPTOIR DES LYS, Prancūzija

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai