Naujausi produktaiAkcijos

Perkamiausi

Vaisių ir daržovių ploviklis, bekvapis, ekologiškas (800ml)

Kaina: 6.98€
Kaina be PVM: 5.77€
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Vaisių ir daržovių ploviklis, bekvapis, ekologiškas (800ml)

„Attitude“ ekologiškas purškiamas vaisių ir daržovių ploviklis specialiai sukurtas nuvalyti jų paviršių nuo purvo, vaško, cheminių medžiagų likučių ir kitų medžiagų. Tereikia užpurkšti ir nuplauti! Priemonė pagaminta tik iš augalinės ir mineralinės kilmės sudedamųjų dalių. Bekvapis, hipoalerginis. Tinka naudoti ruošiant maistą kūdikiams.

Sertifikuota „ECOLOGO“ – mažesnis poveikis aplinkai. Šis sertifikatas, įsteigtas Kanados vyriausybės, ant „Attitude“ pakuočių garantuoja, jog gautos žaliavos, gamyba ir utilizacija atitinka aplinkosaugos standartą ISO 14024 ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus.

Naudojimas: apipurškite ir gerai patrinkite vaisių ar daržovę, gerai nuskalaukite vandeniu. Norint pašalinti pesticidų, vaško ar kitų nešvarumų likučius – įpilkite 15 ml priemonės į vandens dubenį ir palikite mirkti kelias minutes. Gerai nuskalaukite vandeniu.

Sudėtis: <5% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (kaprililo gliukozidas, miristilo gliukozidas).

Sudėtyje taip pat yra: water, sodium citrate, sodium bicarbonate, xanthan gum.

Gamintojas: „Attitude“ – ilgametę patirtį turintis buities priemonių ir kosmetikos gamintojas iš Kanados. Visi šio gamintojo produktai yra 100% pritaikyti kovai su globaliniu atšilimu. „Attitude“ iki minimumo sumažino gamybos proceso metu atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį.

Visos „Attitude“ priemonės:

  • pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių;
  • sudėtyje nėra kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų;
  • visiškai suyra gamtoje;
  • tinka veganams;
  • nėra bandomos su gyvūnais;
  • be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidėsite prie globalinio atšilimo!

Produktai sertfikuoti „ECOLOGO“ sertifikatu, kuris įsteigtas Kanados vyriausybės. Šiuo metu tai pati didžiausia ir pasaulyje labiausiai pripažinta ekologiškų prekių sertifikavimo sistema Šiaurės Amerikoje.


Prekės ženklo šalis:
Kanada

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai