Naujausi produktaiAkcijos

Perkamiausi

Universalus valiklis, citrusų žievelių aromato, ekologiškas (2L)

Kaina: 14.98€
Kaina be PVM: 12.38€
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Universalus valiklis, citrusų žievelių aromato, ekologiškas (2L)

„Attitude“ ekologiškas universalus valiklis – kasdieninis Jūsų pagalbininkas. Nesvarbu, ar Jums reikia nušluostyti virtuvinį stalą, išblizginti kriauklę ar nuvalyti bet kurį virtuvinį paviršių – kiekvieną dieną lengvai palaikysite švarą su šiuo valikliu! Gaivaus citrusinių vaisių žievelių aromato.||

Tai efektyvi ir dryželių nepaliekanti nešvarumų valymo priemonė, tinkanti įvairiems paviršiams: plastiko, medžio, keramikos ir kt. Saugi naudoti su maistu besiliečiantiems paviršiams. Hipoalerginė priemonė – tinka naudoti jautrią odą turintiems žmonėms. Pagaminta iš augalinės ir mineralinės kilmės sudedamųjų dalių. Netinka lakuotų paviršių valymui.

Didelė pakuotė – tvaresnis pasirinkimas. Papildykite buteliuką su purkštuvu ir naudokite.

Sertifikuota „ECOLOGO“ – mažesnis poveikis aplinkai. Šis sertifikatas, įsteigtas Kanados vyriausybės, ant „Attitude“ pakuočių garantuoja, jog gautos žaliavos, gamyba ir utilizacija atitinka aplinkosaugos standartą ISO 14024 ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus.

Sudėtyje nėra triklozano, galimai kenksmingų konservantų ir sintetinių kvapiųjų medžiagų. Tinka veganams. CO2 neutralus.

Naudojimo būdas: užpurkšti valiklį ant paviršiaus, šiek tiek palaukus – nuvalyti šluoste ar kempine. Rekomenduojama iš pradžių valiklį išmėginti mažiau matomose paviršiaus vietose.

Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.

Sudėtis: <5% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (kaprililo gliukozidas, miristilo gliukozidas).

Sudėtyje taip pat yra: water, propanediol, sodium citrate, saponins, terpineol (citrus), decanal (citrus), allyl heptanoate (sweet fruit).

Gamintojas: „Attitude“ – ilgametę patirtį turintis buities priemonių ir kosmetikos gamintojas iš Kanados. Visi šio gamintojo produktai yra 100% pritaikyti kovai su globaliniu atšilimu. „Attitude“ iki minimumo sumažino gamybos proceso metu atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį.

Visos „Attitude“ priemonės:

pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių;

sudėtyje nėra kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų;

visiškai suyra gamtoje;

tinka veganams;

be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidėsite prie globalinio atšilimo!

Produktai sertfikuoti „ECOLOGO“ sertifikatu, kuris įsteigtas Kanados vyriausybės. Šiuo metu tai pati didžiausia ir pasaulyje labiausiai pripažinta ekologiškų prekių sertifikavimo sistema Šiaurės Amerikoje.


Prekės ženklo šalis:
Kanada

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai