Naujausi produktaiAkcijos

Perkamiausi

Tulsi imbiero arbata, ekologiška (100g)

Kaina: 12.57€
Kaina be PVM: 10.39€
Gamintojas: Organic India
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Šildantis ir raminantis tulsi ir imbiero mišinys, turtingo skonio. Be kofeino. 100% ekologiškas.

 

Firminė šalto sezono arbata - stiprinanti ir šildanti. Naujas skonis šalia įprastinių juodųjų, žaliųjų ir vaisinių arbatų. Tinka ir vasarą, ypač tiems, kuri mėgsta imbierą ir nori, kad arbata tonizuotų.

Tulsi - ypatinga žolė, ne veltui Indijoje vadinama šventuoju baziliku. Tai sudėtingos cheminės sandaros augalas. Tulsi poveikis organizmui visapusis, bet dažnai subtilus. Reguliariai vartojantys tulsi arbatą vertina ją itin palankiai.  
Gerkite Tulsi arbatą kasdien tiek, kiek patinka - skirtingai nuo daugelio vaistinių augalų, jos nereikia dozuoti. Vaikai ją taip pat mėgsta.

Užpilkite 1/2-1 šaukštelį arbatos stikline verdančio vandens ir palikite pritraukti 3 minutes arba ilgiau. Pridėkite pieno ar saldumo pagal skonį. Jei geriate šaltą, darykite ją dvigubai stipresnę.

Tulsi – tai senovės išmintis šiuolaikiniam pasauliui. Tulsi (šventasis bazilikas), kaip balzamas kūnui, protui ir sielai, dėl savo savybių naudojamas Indijoje jau daugiau nei 5000 metų. „Žolių karalienė“ tulsi šiandien nukeliavo į Vakarus.
Organic India tulsi auginama kaimo ūkiuose, darnaus žemės ūkio būdu. 

Ekologiškos Tulsi arbatos sudarytos iš geriausių tulsi lapelių bei žiedų, sumaišytų su kitais ekologiškais augalais, arbatomis ar prieskoniais. Taip sukuriamas natūralus, bet išskirtinis gėrimas.

Sudėtis (100 g):
Šventasis bazilikas žalialapis (Rama Tulsi, Ocimum sanctum) 23,3 g
Šventasis bazilikas raudonlapis (Krišna Tulsi, Ocimum sanctum) 23,3 g
Krūminis bazilikas (Vana Tulsi, Ocimum gratissimum) 23,3 g
Imbieras (Zingiber officinale) 30,0 g
Visi ingridientai ekologiški.

Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, neapšviečiamoje tiesioginiais saulės spinduliais.
Indijoje pagamintas ekologiškas produktas, 
www.organicindia.com.

Naudinga Jums, naudinga aplinkai! Pirkdami Organic India produktus, Jūs ne tik mėgaujatės aukščiausia kokybe, bet ir dalyvaujate bei sustiprinate šios bendrovės holistinę misiją tausoti gamtą, propaguoti darnų ekologinį žemės ūkį ir saugoti natūralią eko-sistemą, remiant tūkstančius smulkių ūkininkų Indijos kaimuose. 

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai