Naujausi produktaiAkcijos

Perkamiausi

Tabletės indaplovėms (50tabl.,1kg)

Kaina: 16.48€
Kaina be PVM: 13.62€
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Etamine Du Lys Nature indų plovimo tabletės indaplovėms (50tabl.,1kg)

Skirtos 12/14 talpos indaplovėms.

Kasdienei indų švarai palaikyti:1 tabletę įdėkite į skirstytuvo stalčiuką ir plaukite iki 55°C temperatūros vandenyje.

Labai nešvariems indams arba esant labai kietam vandeniui:1 tabletę įdėkite į skirstytuvo stalčiuką ir plaukite iki 65°C temperatūros vandenyje. Išimkite tabletę iš pakelio ir įdėkite į reikiamą skyrelį. Trapūs indai neturėtų būti plaunami indaplovėje: sidabriniai indai, senas porcelianas, rankomis tapyti dirbiniai, krištolas, mediniai ir raginiai įrankiai. Užpildykite indaplovę ir nustatykite tokią plovimo programą, kuri prieš plovimą neskalautų indų – taip sutaupysite energijos ir vandens išteklių. Skalavimo skystį naudokite indams džiovinti ir norėdami suteikti jiems spindesio. Taip pat naudokite indaplovėms skirtą druską, kuri padės pašalinti kalkių nuosėdas iš indaplovės įrenginio. Tausodami aplinką, indaplovę junkite tik visiškai užpildytą, pasirinkite indų plovimą žemoje temperatūroje ir laikykitės dozavimo instrukcijų.

Dėmesio: gali sukelti odos sudirgimus. Gali stipriai pažeisti akis. Prireikus medikų pagalbos, po ranka turėkite šią pakuotę. Gali sukelti alergines reakcijas. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Gerai nusiplaukite rankas po naudojimo. Dėvėkite apsaugines pirštines, akių apsaugą ir veido apsaugą. Patekus į ant odos: nuplaukite dideliu kiekiu vandens ir muilo. Patekus į akis: skalaukite dideliu kiekiu vandens keletą minučių. Išsiimkite kontaktinius lęšius, jeigu jie lengvai išsiima. Tęskite skalavimą. Nedelsiant kreipkitės medicininės pagalbos.

Sudedamosios dalys: >30% sekvestrantų ir karbonatinių druskų, 15-30%: deguoninių baliklių ir silikatų, <5% nejoninių augalinės kilmės paviršinio aktyvumo medžiagų, fermentų: proteazės, amilazės. 88% sudėtinių dalių yra natūralios kilmės. Priemonė sertifikuota ECOCERT Greenlife.

Gamintojas:COMPTOIR DES LYS, Prancūzija.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai