Naujausi produktai

Apklausa
Ar valote liežuvį?


Tabletės indaplovėms (450g)

Kaina: 9.75€
Kaina be PVM: 8.06€
Gamintojas: Almacabio
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Su lengvai ir greitai suyrančiais tenzidais iš augalinės kilmės žaliavų. Pakuotė skirta 25 kartams. Tabletės indaplovėms yra ekologiškos aplinkai.

Naudojimas: nuo indų pašalinti maisto likučius. Nustatyti žemos temperatūros plovimo programą ir prikrauti indaplovę. Tabletę išimti iš pakuotės ir iškart įdėti į indaplovės stalčiuką. Veikia ir žemesnėje temperatūroje (55oC). 
Vidutiniškai nešvariems indams - 1 tabletė vienam plovimo ciklui 55oC temperatūroje. Labai nešvariems indams - 1 tabletė vienam plovimo ciklui 65oC temperatūroje.

Rekomenduojama naudoti „Almacabio“ indų skalavimo priemonę ir druską.

Sudėtis (INCI): sodium chloride, sodium silicate, sodium gluconate, sodium sulfate, sodium iminodisuccinate, cellulose, polyethylene glycol, coco alcohol alkoxylated, sodium etidronate, sodium polyaspartate, sodium citrate, amylase, parfum.

Atsargumo priemonės: dirginantis, vengti sąlyčio su oda. Laikyti sandariai uždarytą vėsioje vietoje. Patekus į akis išskalauti vandeniu ir pasikonsultuoti su gydytoju. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti pakuotę arba etiketę. Gali sukelti rimtų akių pažeidimų. Neįkvėpti sprogimo ir gaisro metu susidariusių dujų. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Turi subtilizinų, gali sukelti alergines reakcijas.

Sertifikuotas ABCert „Ekologiškumas, efektyvumas ir kokybė“ ženkleliu „BIO C.E.Q.“ pagal paties „Almacabio“ sukurtą ekologiškumo standartą. „Almacabio“ gamina švaros priemones, kurios atitinka kur kas griežtesnius ekologiškumo kriterijus nei Eurogėlytės ir ECO BIO standartai. Jo įgyvendinimą kontroliuoja sertifikavimo institucija ABCert.

Italijoje pagamintas produktas.

„Almacabio“ savo produkcijai gaminti naudoja tik augalinės kilmės tenzidus.
„Almacabio“ pasižymi aukštais skaidrumo standartais - visų ingredientų pavadinimai tiksliai nurodomi INCI terminais ant gaminio pakuotės (labai mažai gamintojų laikosi tokios politikos).

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai