Naujausi produktaiAkcijos

Perkamiausi

10 privalumų sveikatai iš spanguolių

10 privalumų sveikatai iš spanguolių
Spanguolės jau nuo seno žinomos kaip labai naudingos žmogaus organizmui uogos. Spanguolės mums padeda netik nuo peršalimo ligų ar žaizdų dezinfekavimo, jos naudingos mūsų virškinimo, širdies ir kraujagyslių sistemoms. Laikui bėgant atsiranda vis daugiau spanguolių gydomųjų savybių. Taigi pateikiame 10 šių uogų privalumų.
 
1. Gydo šlapimo takų infekcijas


Spanguolių sultys gali padėti blokuoti šlapimo takų infekcijas. Sudėtyje yra  proantocianidų, kurie padeda užkirsti kelią E-coli bakterijoms nuo prilipimo prie gimdos ir šlapimo pūslės sienelių. Viena sulčių stiklinė dienai yra viskas ko jums reikia, kad būtų išvengta ir gydoma šlapimo takų infekcijos.

2. Kovos su vėžiu

Laboratoriniai tyrimai parodė, kad spanguolės ekstraktai gali užkirsti kelią krūties vėžio ląstelių dauginimuisi. Kiti tyrimai parodė, kad spanguolės padėjo kovoti su vėžinių ląstelių vystymuisi su laboratoriniais gyvūnais. Kiti vėžio tipai, kuriems gali būti užkirstas kelias naudojant spanguoles yra storosios žarnos, prostatos ir plaučių vėžiai. 

3. Kovos su širdies liga

Spanguolės yra labai geros širdžiai net keliais skirtingais būdais. Jos padeda sumažinti blogojo cholesterolio lygį, kuris gali užkišti arterijų sieneles. Jos taip pat padeda užkirsti kelią nuo apnašų susidarymui ant arterijų sienelių, kurios gali sukelti aterosklerozę (arterijų sukietėjimą). Rezultate, jūsų šansai insultui yra sumažinti, ir jei jūs kenčiate nuo insulto spanguolės jums gali padėti pasveikti.

4. Padeda inkstų ir šlapimo pūslės problemoms

Spanguolėse yra citrinos rūgšties ir kitų medžiagų, kurios gali užkirsti kelią inkstų akmenų ir kitoms inkstų bei šlapimo pūslės probemoms. 

5. Apsaugo dantų problemas

Spanguolių vartojimas reguliariai gali padėti jums išvengti dantų problemų, pavyzdžiui, dantenų, UM ligų, ertmių ir plokštelinės susikaupimų.

6. Skatina svorio praradimą

Spanguolėse yra daug antioksidantų, kurie padeda praplauti jūsų sistemą. Tai savo ruožtu gerina medžiagų apykaitą ir virškinimo sistemą, taip jūs galite pradėti prarasti svorį greičiau. 

7. Prieš senėjimą savybės

Antioksidantai esantys spanguolėse gali padėti jūsų organizmui atsikratyti visų laisvųjų radikalų, kurie skatina senėjimo procesą. Jos ne tik padės jūsų odai atrodyti jaunai, bet jūsų vidaus organai taip pat galės funkcionuoti ilgiau be jokių problemų. 

8. Pagerina psichikos sveikatą

Spanguolės taip pat gali pakelti jūsų nuotaiką, kuri yra veikiama streso, nerimo ar depresijos. Tyrimai rodo, kad jos yra gerai smegenims ir gali padėti pagerinti atmintį.

9. Stiprina imuninę sistemą

Antioksidantai dirba labai stipriai išstumiant lauk visus kenksmingus toksinus, kurie slopina imuninės sistemos darbą. Kai jie bus pašalinami, jūsų imuninė sistema bus stipresnė, taip jūs galėsite kovoti ir atremti bet kokią ligą. 

10. Mažina odos ligas

Odos ligos, tokios, kaip spuogai, dermatitas, psoriazė ir egzema – visa tai gali būti išgydyta naudojant spanguoles.

 Rekomenduojame