Naujausi produktaiŠalavijų lapų arbata, biri, ekologiška (50g)

Kaina: 4.17€
Kaina be PVM: 3.45€
Gamintojas: Lebensbaum
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Šalavijų lapų arbata, biri, ekologiška (50g)

„Lebensbaum“ ekologiška šalavijų (lot.Salvia) lapų arbata patiks visiems, kurie mėgsta išraiškingų skonių arbatas. Dėka eterinių aliejų, šalavijų arbata pasižymi stipriu, aitriu aromatu, su truputėliu kartumo. Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų.

Paruošimas: 200 ml puodelyje 1 arbatinį šaukštelį arbatos užpilti naujai užvirtu vandeniu. Laikyti 8 min.

Griežta kokybės kontrolė.
Sąžininga partnerystė.
Gamybos procesas draugiškas klimatui.

Sudedamosios dalys: ekologiškų šalavijų lapai.

Gamintojas: „Lebensbaum“ – Gyvenimo medis, taip išvertus skambėtų įmonės pavadinimas. Įvaizdis atitinka turinį: gamintojas patikimas, jautrus vartotojui ir gamtai, išlaikęs tikrą ekologisto aistrą, nors verslas jau įgavęs ir svorio, ir masto. Šiandieninis įmonės savininkas Ulrich Walter 1979 metais nedideliame Šiaurės Vokietijos miestelyje atidarė ekologiškų prekių parduotuvę. Daug tokių atsidarė tokiu metu, ypač Vokietijoje, ir prekiavo tuo, ką rado rinkoje. Ponas Walteris suprato, kad to nepakanka, ir jis ėmėsi pats ieškoti, kaip gauti tokios kokybės prekių, kokių jis norėjo. Taip krautuvininkas tapo kokybiškos ekologiškos arbatos, kavos ir prieskonių verslo savininku. 

Vokiečių gamintojas „Lebensbaum“ savo produktams naudoja aukščiausios rūšies 100% ekologiškas žaliavas. Jų pasiekiami rodikliai, kaip taisyklė, viršija standartinius ekologiškumo reikalavimus ir atitinka gerokai išrankesnius DemeterNaturland  ir Bioland standartus. Ekologinė ir ypač biodinaminė žemdirbystė nestimuliuoja augalo augimo cheminėmis priemonėmis. Vietoj to čia stiprinamas paties augalo gyvybingumas, skiriant dėmesį sveikam dirvožemiui, švariai aplinkai, augalų auginimui pavėsyje – t.y. ekosistemoje.

„Lebensbaum“ laikosi „grynumo“ principo: jokių aromatinių priedų, jokių skonio stipriklių, jokių maisto priedų. Vietoj to didžiausias dėmesys skiriamas natūraliems, intensyvaus skonio ingredientams, kuriuos perka tiesiogiai ten, kur jie užauginti. „Lebensbaum“ su augintojais sieja aistra ekologinei žemdirbystei ir noras tausoti supančią aplinką.

Prekės ženklo šalis: Vokietija

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai