Naujausi produktaiAkcijos

Perkamiausi

Natūralus oro gaiviklis, levandų ir eukaliptų kvapo (1vnt)

Kaina: 8.88€
Kaina be PVM: 7.34€
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Natūralus oro gaiviklis, levandų ir eukaliptų kvapo (1vnt)

Attitude“ siūlo puikų sprendimą šviežiam ir gaiviam orui namuose atkurti, nenaudojant jokių cheminių medžiagų – natūralus oro gaiviklis su aktyviąja anglimi, levandų ir eukaliptų eteriniais aliejais. Jis sugeria į save nemalonius dūmų, pelėsio, cigarečių, virtuvės, gyvūnų, cheminių medžiagų ir kitus kvapus 37 m² plote ir skleidžia natūralų bei gaivų eterinių aliejų aromatą.

Sintetiniuose namų kvapuose yra daugiau nei šimtas cheminių junginių, kurių daugelis gali net pakenkti sveikatai. „Attitude“ siūlo aktyviąja anglimi išvalytą orą! Dėl savo porėtos struktūros aktyvioji anglis sutraukia į save ir sulaiko įvairius kvapus. Šis oro gaiviklis yra 100% natūralus, biologiškai suyrantis.

Kaip naudoti? Nuimkite dangtelį. Nuplėškite ir išmeskite apsauginę plėvelę. Vėl uždėkite dangtelį ant pakuotės. Priklausomai nuo norimo kvapo intensyvumo padidinkite ar pamažinkite gaiviklio tarpus.

Sudėtis: vanduo, aktyvioji anglis, natrio stearatas, natūralūs eteriniai aliejai.

Gamintojas: „Attitude“ – ilgametę patirtį turintis buities priemonių ir kosmetikos gamintojas iš Kanados. Visi šio gamintojo produktai yra 100% pritaikyti kovai su globaliniu atšilimu. „Attitude“ iki minimumo sumažino gamybos proceso metu atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį.

Visos „Attitude“ priemonės:
pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių;
sudėtyje nėra kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų;
visiškai suyra gamtoje;
tinka veganams;
nėra bandomos su gyvūnais;
be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidėsite prie globalinio atšilimo!

Produktai sertfikuoti „ECOLOGO“ sertifikatu, kuris įsteigtas Kanados vyriausybės. Šiuo metu tai pati didžiausia ir pasaulyje labiausiai pripažinta ekologiškų prekių sertifikavimo sistema Šiaurės Amerikoje.

Prekės ženklo šalis: Kanada

 

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai