Naujausi produktaiMiško mėlynių sultys, eko (330ml) , Rabenhorst

Kaina: 7.27€
Kaina be PVM: 6.01€
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

100% grynos sultys, išspaustos iš ekologiškų miško mėlynių. Ne iš koncentrato. Be pridėto cukraus. 140 ml = 1 DV.

Išraiškingo ir koncentruoto skonio gėrimas.

Mėlynės dažnai kultūrinamos, taip užaugintos uogos būna didelės ir saldžios. Tačiau tik natūraliai miškuose durpingose žemėse ir pelkėse augančios mėlynės pasižymi tipišku skoniu ir nepakartojamu aromatu.
 
Šios sultys spaudžiamos iš kruopščiai atrinktų uogų. Galima gerti skiestas, saldintas, pilti ant desertų ar į kokteilius.
 
Maistinė vertė (100 ml) 155 kJ/37 kcal): baltymų 0.1 g, angliavandenių 8.4 g (iš jų cukrų 8.4 g), riebalų 0.1 g (iš jų sočiųjų <0.05 g), skaidulinių medžiagų 0.1 g, natrio <0.01 g.
 

Prieš naudojimą suplakti. Atidarius laikyti šaldytuve. Suvartoti per 10 dienų.

Vokietijoje pagamintas ir sertifikuotas ekologiškas produktas.

*******************

Mėlynėse gausu antrinių augalų medžiagų. Antrinės augalų medžiagos arba bioaktyviosios medžiagos (fitaminai), tai natūraliai augaluose esančios labai įvairios cheminės medžiagos, neturinčios tiesioginės įtakos jo metabolizmui (todėl antrinės), bet lemiančios skonį, spalvą, aromatą, gebėjimą gintis nuo aplinkos veiksnių. Dažnai tai stiprūs antioksidantai, priešbakterinės, priešgrybelinės medžiagos. Pavyzdžiui, alkaloidai, terpenoidai (kaip karotenas, steroliai), glikozidai, fenoliai (kaip lignanai, taninai, flavonoidai). Prie jų priskiriamos ir tokios medžiagos kaip lecitinas, skvalenas, fitosteroliai. 
(Pagal 
www.biologyreference.com)

Miško mėlynės maistine prasme yra vertingesnės už kultūrines. Kaip nurodo šaltiniai [1], [2], jose yra vitaminų (ypač K ir C) ir kitų vertingų medžiagų.
Daugiau apie mėlynes galite skaityti:
- [1] (angliškai) 
http://www.whfoods.com/genpage.php?tname=foodspice&dbid=8
- [2] (angliškai) http://www.nutrition-and-you.com/blueberries.html

JAV dietologas George Mateljan nurodo mėlynes tarp maisto produktų, pasižyminčių geriausiomis antioksidacinėmis savybėmis - plačiau skaitykite:
- (angl.) 
http://www.whfoods.com/genpage.php?tname=faq&dbid=42

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai