Naujausi produktaiAkcijos

Perkamiausi

Mankštintis - būtina

Mankštintis - būtina

Judėti privaloma, bet visai nebūtina tam skirti kelių valandų. Atlikite šią trumpą mankštelę kiekvieną dieną, bent po 10 minučių ir tai bus puiki pradžia. Jei dar pridėsite kokių 20 minučių pasivaikščiojimus, tai rezultatas bus išvis nuostabus.

1.      Stovime tiesiai. Kojos pečių plotyje. Pasiukiojame galvytę į kairę ir į dešinę. Tada į viršų ir į apačią. Ir pasukame ratus.

2.      Rankos ant juosmens, kojos suglaustos, galva tiesiai. Pritūpiame ir šokame i viršų. Taip 30 kartų. Kartojame tą patį 3 kartus.

3.      Atsistojame tiesiai, vienai rankai susirandame atramą. Tai gali būti kėdės atlošas. Ir keliame ištiestą koją į šoną. Kiekvienai kojai kartojam 3 kartus po 20.

4.      Vis dar stovėdami tokioje pat padėtyje metame tiesią koją atgal. Vėl kartojame 3x20.

5.      Nekeisdami padėties, sulenkiame koją priešais save ir keliame į viršų link pilvuko. Kartojame 3x20 kiekvienai kojai.

6.      Atsigulame ant pilvo. Kojos tiesios. Rankos ištiestos prieš save. Pradėdami pratimą pakeliame tiesias kojas nuo grindų (užpakaliukas įtemptas). Rankas pakeliame tiesias priešais save ir kryžiuojame. Kartojame 3x20. 

7.      Apsiverčiame ant nugaros. Rankos tiesios, pakeltos už galvos (pakelt apie 10 cm nuo grindų). Kojos pakeltos apie 45 laipsnius nuo grindų ir kryžiuojame. Kartojame 3x20. 

8.      Atsigulame ant pilvuko, sulenkiame rankas per alkūnes ties krūtine, pasikeliame ant rankų visu svoriu. Kojos tiesios, remiamės į grindis kojų pirštų galais. Visas kūnas įtemptas ir tiesus. Taip laikomės kiek galime ilgiau.

9.      Atsistojame. Kojos truputėlį praskiestos. Bandome rankomis pasiekti žemę. Taip tempiamės apie 30 sekundžių. Tada atsitiesiame ir kartojame iš viso 3 kartus.

Tai lengvutė mankštelė, kuri padės prajudinti visus jūsų raumenukus. Puikiausia ją daryti tik nubudus. O vakare nepamirškite išeiti pabėgioti ar tiesiog pasivaikščioti. Taip kad, daugiau nebegalima teisintis jog nėra laiko. Pasitikime vasarą sveiki, gražūs ir sustiprėję. :)

Straipsnį parengė: Indrė Trusovė. Rekomenduojame
0.00€
Pirkti
0.00€
Pirkti
0.00€
Pirkti
0 Komentaras (-ai) "Mankštintis - būtina"

Komentuoti

Jūsų vardas:


Komentaras: Pastaba: HTML neverčiamas!

Įveskite saugos kodą: