Naujausi produktaiAkcijos

Perkamiausi

Langų ir veidrodžių valiklis, citrusų žievelių aromato, ekologiškas (800ml)

Kaina: 7.78€
Kaina be PVM: 6.43€
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Langų ir veidrodžių valiklis, citrusų žievelių aromato, ekologiškas (800ml)

Ši „Attitude“ ekologiška purškiama valymo priemonė yra specialiai sukurta namų langams, veidrodžiams ir kitiems stiklo paviršiams valyti. Nepalieka dryželių. Natūralaus ir gaivaus citrusų žievelių aromato. „Attitude“ rūpinasi aplinka – valiklis yra hipoalerginis, neutralus CO2. Pagamintas iš mineralinės ir augalinės kilmės sudedamųjų dalių. Sudėtyje nėra amoniako ar dažiklių. Tinka veganams.

Sertifikuota „ECOLOGO“ – mažesnis poveikis aplinkai. Šis sertifikatas, įsteigtas Kanados vyriausybės, ant „Attitude“ pakuočių garantuoja, jog gautos žaliavos, gamyba ir utilizacija atitinka aplinkosaugos standartą ISO 14024 ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus.

Naudojimo būdas: Užpurkšti valiklį ant paviršiaus, šiek tiek palaukus – nuvalyti sausa šluoste ar popieriumi.


Sudėtis: <5% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (kaprilo gliukozido, miristilo gliukozido).
Sudėtyje taip pat yra: water, acetic acid, saponins, terpineol (citrus), decanal (citrus), allyl heptanoate (sweet fruit).

Gamintojas: „Attitude“ – ilgametę patirtį turintis buities priemonių ir kosmetikos gamintojas iš Kanados. Visi šio gamintojo produktai yra 100% pritaikyti kovai su globaliniu atšilimu. „Attitude“ iki minimumo sumažino gamybos proceso metu atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį.

Visos „Attitude“ priemonės:
pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių;
sudėtyje nėra kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų;
visiškai suyra gamtoje;
tinka veganams;
nėra bandomos su gyvūnais;
be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidėsite prie globalinio atšilimo!

Produktai sertfikuoti „ECOLOGO“ sertifikatu, kuris įsteigtas Kanados vyriausybės. Šiuo metu tai pati didžiausia ir pasaulyje labiausiai pripažinta ekologiškų prekių sertifikavimo sistema Šiaurės Amerikoje.

Prekės ženklo šalis: Kanada

 

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai