Notice: Undefined offset: -1 in /home/gyvenguru/domains/gringrin.lt/public_html/catalog/controller/module/poll.php on line 55 Kasdienis dušo kabinų valiklis, citrusų žievelių aromato, ekologiškas (800ml)

Naujausi produktai

Apklausa
Ar valote liežuvį?


Kasdienis dušo kabinų valiklis, citrusų žievelių aromato, ekologiškas (800ml)

Kaina: 6.98€
Kaina be PVM: 5.77€
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Kasdienis dušo kabinų valiklis, citrusų žievelių aromato, ekologiškas (800ml)

Šis „Attitude“ ekologiškas valiklis tinka kasdieniam dušo kabinų paviršių (keramikos, stiklo, plastiko) valymui ir priežiūrai. Specialiai sukurtas pašalinti muilo nuosėdas nuo vonios ar dušo paviršių be papildomo nuskalavimo ar šveitimo. Taip pat neleidžia nuosėdoms greitai vėl atsirasti. Gaivaus citrusinių vaisių žievelių kvapo.

Pagaminta su natrio citratu – veiksmingu šalinant muilo likučius. Pagaminta iš augalinės ir mineralinės kilmės ingredientų, be žalingų konservantų. Su saponinais – natūraliomis paviršiaus aktyviosiomis medžiagomis. Tinka veganams.

„Attitude“ rūpinasi aplinka – valiklis yra sertifikuotas „ECOLOGO“, neutralus CO2. Hipoalerginė priemonė, patikrinta dermatologų, tinka turint jautrią odą.

Sertifikuota „ECOLOGO“ – mažesnis poveikis aplinkai. Šis sertifikatas, įsteigtas Kanados vyriausybės, ant „Attitude“ pakuočių garantuoja, jog gautos žaliavos, gamyba ir utilizacija atitinka aplinkosaugos standartą ISO 14024 ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus.

Naudojimo būdas: Užpurkšti valiklį ant drėgno paviršiaus. Nuvalyti nereikia. Jei paviršius labai nešvarus, galima pavalyti šluoste.

Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.

Sudėtis: <5% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (kaprililo gliukozidas, miristilo gliukozidas).

Sudėtyje taip pat yra: water, sodium gluconate, propanediol, citric acid, saponins, terpineol (citrus), decanal (citrus), allyl heptanoate (sweet fruit).

„Attitude“ – ilgametę patirtį turintis buities priemonių ir kosmetikos gamintojas iš Kanados. Visi šio gamintojo produktai yra 100% pritaikyti kovai su globaliniu atšilimu. „Attitude“ iki minimumo sumažino gamybos proceso metu atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį.

Visos „Attitude“ priemonės:

  • pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių;
  • sudėtyje nėra kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų;
  • visiškai suyra gamtoje;
  • tinka veganams;
  • nėra bandomos su gyvūnais;
  • be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidėsite prie globalinio atšilimo!

Produktai sertfikuoti „ECOLOGO“ sertifikatu, kuris įsteigtas Kanados vyriausybės. Šiuo metu tai pati didžiausia ir pasaulyje labiausiai pripažinta ekologiškų prekių sertifikavimo sistema Šiaurės Amerikoje.


Prekės ženklo šalis: Kanada

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai