Notice: Undefined offset: -1 in /home/gyvenguru/domains/gringrin.lt/public_html/catalog/controller/module/poll.php on line 55 Kardamono ankštys, ekologiškos (30g)

Naujausi produktai

Apklausa
Ar valote liežuvį?


Kardamono ankštys, ekologiškos (30g)

Kaina: 5.98€
Kaina be PVM: 4.94€
Gamintojas: Lebensbaum
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Kardamono ankštys, ekologiškos (30g)

„Lebensbaum“ ekologiškos kardamono ankštys – saldžiai aštraus aromato primenančio eukaliptą ir citriną. Suteikia ypatingą kvapą duonai, pyragams, arbatoms, bei kavai. Naudokite gamindami patiekalus iš paukštienos, vaisių. Įmeskite kelias ankštis virdami ryžius.

Kardamono sėklos auga žaliuose apvalkaluose, kurie preš pat subręstant nuskinami rankomis.

Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų. Perdirbama, aromatą sauganti pakuotė.
Griežta kokybės kontrolė. Sąžininga partnerystė.
Gamybos procesas draugiškas klimatui.

Sudedamosios dalys: ekologiškos kardamono sėklos.

Sudėtyje gali būti garstyčių ir salierų pėdsakų.

Gamintojas: „Lebensbaum“ – Gyvenimo medis, taip išvertus skambėtų įmonės pavadinimas. Įvaizdis atitinka turinį: gamintojas patikimas, jautrus vartotojui ir gamtai, išlaikęs tikrą ekologisto aistrą, nors verslas jau įgavęs ir svorio, ir masto. Šiandieninis įmonės savininkas Ulrich Walter 1979 metais nedideliame Šiaurės Vokietijos miestelyje atidarė ekologiškų prekių parduotuvę. Daug tokių atsidarė tokiu metu, ypač Vokietijoje, ir prekiavo tuo, ką rado rinkoje. Ponas Walteris suprato, kad to nepakanka, ir jis ėmėsi pats ieškoti, kaip gauti tokios kokybės prekių, kokių jis norėjo. Taip krautuvininkas tapo kokybiškos ekologiškos arbatos, kavos ir prieskonių verslo savininku. 

Vokiečių gamintojas „Lebensbaum“ savo produktams naudoja aukščiausios rūšies 100% ekologiškas žaliavas. Jų pasiekiami rodikliai, kaip taisyklė, viršija standartinius ekologiškumo reikalavimus ir atitinka gerokai išrankesnius DemeterNaturland  ir Bioland standartus. Ekologinė ir ypač biodinaminė žemdirbystė nestimuliuoja augalo augimo cheminėmis priemonėmis. Vietoj to čia stiprinamas paties augalo gyvybingumas, skiriant dėmesį sveikam dirvožemiui, švariai aplinkai, augalų auginimui pavėsyje – t.y. ekosistemoje.

„Lebensbaum“ laikosi „grynumo“ principo: jokių aromatinių priedų, jokių skonio stipriklių, jokių maisto priedų. Vietoj to didžiausias dėmesys skiriamas natūraliems, intensyvaus skonio ingredientams, kuriuos perka tiesiogiai ten, kur jie užauginti. „Lebensbaum“ su augintojais sieja aistra ekologinei žemdirbystei ir noras tausoti supančią aplinką.

Prekės ženklo šalis: Vokietija

 

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai