Naujausi produktaiJaponiška KEIKO žalioji arbata Sencha, biri, ekologiška (50g)

Kaina: 6.98€
Kaina be PVM: 5.77€
Gamintojas: Shimodozono
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Vasaros derliaus. Malonaus, subtiliai sutraukiančio skonio. Gaivinanti. 

Paruošta arbata šviesiai žalia. 
Kofeino vienoje arbatos porcijoje (2 g miltelių/100 ml vandens) yra 20 mg, kas yra gerokai mažiau nei Matcha arbatoje (64 mg) ir kavoje (80 mg).  

Paruošimas: užpilti 65-70⁰C vandeniu. Pirmąjį užpylimą palaikyti 40 sekundžių, antrąjį 15, trečiąjį - 30. Pilkite vieną arbatinį šaukštelį arbatžolių vienam puodeliui vandens. Palikite užplikytą nurodytą laiką, išpilstykite į puodelius ir skanaukite. Kol lapeliai dar šlapi, užpilkite dar kartą (iš viso galima užpilti tris kartus).

Atidarytą pakelį laikykite sandariai uždarytą šaldytuve ir sunaudokite per mėnesį.

Po KEIKO vardu slepiasi grupė neįprastų subtilių arbatų, kurių skonis ir aromatas visiškai skirtingas – kaip ir lapelių skynimo laikas. KEIKO arbatos auginamos ekologiniame ūkyje Kagošimos regione, pietinėje Japonijos dalyje.

Arbata gali būti auginama pavėsyje arba saulėkaitoje. Auginant pusiau pavėsyje, po specialiais tinklais (Japoniškai „Kabuse“) sąlygos tampa labai panašios į natūralias, kuriomis auga laukiniai arbatkrūmiai. Kabusecha yra itin turtinga ekstraktais, išskirtinai žalia ir įgauna saldesnį skonį.

KEIKO arbatos apdorojamos ypatingu būdu, kuris leidžia arbatos lapeliams geriausiai atsiskleisti ir saugo nuo oksidacijos. Iš karto surinkus derlių arbatos lapeliai yra garinami, atvėsinami, suvyniojami ir išdžiovinami. Oro nepraleidžiantys maišeliai išlaiko aktyviuosius ingredientus ir šviežią arbatos aromatą iki to momento, kai Jūs juo mėgaujatės.

Supakuota kontroliuojamoje aplinkoje. Tikrinta dėl radiacijos.

Daugiau apie KEIKO arbatas (angliškai).

Daugiau apie arbatą: jos istoriją, poveikį sveikatai, rūšis, paruošimo būdus (angliškai)

 

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai