Naujausi produktaiAkcijos

Perkamiausi

IŠKROVOS DIENA. Kas tai?

IŠKROVOS DIENA. Kas tai?

Dietologų nuomone, numesti svorį dažniausiai trukdo toksinais užsiteršęs organizmas. Tad vienos dienos iškrovos diena – tai vienas geriausių būdų išsaugoti dailias kūno linijas ir reguliariai pailsinti, bei pravalyti žarnyną. Iškrovos dienomis organizmas neeikvoja energijos maisto virškinimui, todėl visas jėgas gali skirti medžiagų apykaitos reguliavimui ir toksinų bei šlakų šalinimui.

Per dieną galima netekti nuo 300 gramų iki 1 kilogramo svorio. Tik reiktų tokias iškrovos dienas daryti reguliariai – kartą per savaitę ar dvi. Tokiomis dienomis turėtume suvartoti apie 500 – 700 kalorijų. Bei išgerti apie 3 litrus vandens. Tačiau, jei jaučiate didelį troškulį – vandens kiekį galima didinti iki jums norimo ir tinkamo. Svarbu - ne mažiau. Taip pat labai svarbu – fizinis aktyvumas. Puikiausias variantas – pasivaikščiojimas gryname ore, bėgimas, greitas ėjimas, važiavimas dviračiu ar kiti mėgiami kardio pratimai. Tokiu būdu išvalysite ne tik organizmą, bet ir mintis. Esant galimybei labai puiku apsilankyti pirtyje (taip pasišalins daug didesnis kiekis toksinų ir šlakų), pasidaryti masažą. Nueikite anksčiau miegoti, ilsėkitės. Taip pasieksite optimaliausio rezultato. Lai tai tampa pasilepinimo diena. Jūsų kūnas jum tikrai padėkos.

Iškrovos dieną pradėkite išvaliusios žarnyną – pasidariusios klizmą arba išgėrusios švelnių augalinių preparatų, laisvinančių vidurius. Visą dieną patariama valgyti vienos rūšies vaisius ar daržoves. Puikiai tinka bananai, obuoliai, arbūzas, agurkai, pomidorai. Per dieną galima suvalgyti iki 1,5 kilogramo pasirinkto produkto. Kitoks pasirinkimas – šviežiai spaustos sultys. Tuomet dienos eigoje galima išgerti litrą mėgiamų, šviežiai spaustų sulčių.

Iškrovos dienos labai reikalingos, jei: jūs valgote ne daugiau nei įprastai, bet svoris vis didėja; užkietėję viduriai; jaučiatės išsekusi, ėmė kilti spuogai; kamuoja pilvo pūtimas; vargina raumenų skausmai; liežuvis apsitraukęs apnašomis; rytais sunkiai keliatės; kankina nemiga; pasyvumas; depresija; vargina nuolatinė sloga, išskyros, gleivės.

Kuo naudingos iškrovos dienos? - specialistų teigimu, dietinė iškrova būtina ne tik tiems, kurie nori sulieknėti, o kiekvienam sveikam žmogui. Pasitelkus valią retkarčiais ne pro šalį priminti savo organizmui, kad, be apetito, yra dar ir alkis. O trumpalaikį alkį galime numalšinti iš fiziologinių atsargų, tereikia to išmokti. Iškrovos dienomis suteikiame progą pailsėti skrandžiui. Beto, darant vieną iškrovos dieną per savaitę - per mėnesį galima numesti apie du kilogramus svorio, ar daugiau.

 

Parengė Indrė Trusovė. 

 Rekomenduojame
0.00€
Pirkti
0.00€
Pirkti
0.00€
Pirkti
0.00€
Pirkti
0.00€
Pirkti
0.00€
Pirkti
0.00€
Pirkti
0.00€
Pirkti
6 Komentaras (-ai) "IŠKROVOS DIENA. Kas tai? "
Grin Grin - 2014/03/18

Taip, iškrovos diena yra daroma nuo vieno ryto iki sekančio ryto. Taip gaunasi 24 val (paroje yra 24 valandos, ne 48 ).
aura - 2014/03/18

iskrovos diena pradeti reikia kai tik atsikeli ir iki kito ryto.taip gaunasi kad mes nevalgome 48 valandas.
Grin Grin - 2014/03/18

Yra informacijos, kad nėščiosios taip pat darosi iškrovos dienas. Tačiau, aš nepatarčiau. Manau per didelė rizika. Geriau palaukti kol gims vaikelis ir tuomet valytis organizmą.
ašašaš - 2014/03/18

ar iškrovos dienas galima daryti nėščioms?
Grin Grin - 2014/02/09

Ne, per iškrovos dieną kavos gerti nepatariama. :)
Agne - 2014/02/09

Sveiki, o kavos puodeli galima isgerti per iskrovos diena? Aciu uz ats :)

Komentuoti

Jūsų vardas:


Komentaras: Pastaba: HTML neverčiamas!

Įveskite saugos kodą: