Naujausi produktaiAkcijos

Perkamiausi

Indų plovimo gelis indaplovėms, Etamine du Lys (1l)

Kaina: 12.98€
Kaina be PVM: 10.73€
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Indų plovimo gelis indaplovėms, Etamine du Lys (1l)

Naudojimas: prieš naudojimą apverskite butelį dugnu į viršų 2 kartus. 1 kamštelis = 30 ml. Nedėkite į indaplovę trapių ir lengvai pažeidžiamų indų (senovinio porceliano, krištolo, medinių, raginių ir žalvarinių indų). Tausodami aplinką, plaukite indus pripildę pilną indaplovę, rinkdamiesi plovimą žemoje temperatūroje ir laikydamiesi ploviklio dozavimo instrukcijų.

Sudedamosios dalys: <5% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (iš cukranendrių ir alyvpalmių), eterinis pipirmėčių aliejus*. Taip pat sudėtyje yra vandens, izoliatų, karbonatinių druskų, glikolio rūgšties, tirpiklių, viskozantų. *0,1% sudedamųjų dalių yra iš ekologiių ūkių. 89% sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės. Sertifikuota ECOCERT Greenlife.

Dėmesio: gali stipriai pažeisti akis ir odą. Gali sukelti alerginę reakciją. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Patekus į akis: kruopščiai skalaukite akis keletą minučių. Išsiimkite kontaktinius lęšius, jeigu jie lengvai išsiima. Skalaukite akis ir toliau. Jeigu tęsiasi akių sudirgimas, pasikonsultuokite su gydytoju. Patekus ant odos: nuplaukite muilu ir vandeniu. Jeigu oda sudirgo, pasikonsultuokite su gydytoju. Jeigu kreipsitės į gydytoją, parodykite jam šią pakuotę ar etiketę.

Gamintojas Comptoir des Lys, 49360 Somloire, Prancūzija. 

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai