Naujausi produktaiAkcijos

Perkamiausi

Indų ploviklis „Bio2“, ekologiškas (1l)

Kaina: 7.51€
Kaina be PVM: 6.21€
Gamintojas: Almacabio
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Ekologiškas „Almacabio“ indų ploviklis „Bio2“ nuo indų pašalina maisto likučius ir kvapus. Gerai plauna emaliuotus, stiklo, keramikos, nerūdijančio plieno, aliuminio, plastiko indus ar paviršius. Pakuotės užtenka maždaug 200 plovimų.

Su lengvai ir greitai suyrančiais tenzidais iš augalinės kilmės žaliavų. Hipoalerginis: be kvapiklių ir eterinių aliejų. Be fosforo, fosfatų, enzimų, konservantų, dažiklių. Su odą saugančiu augaliniu glicerinu.

Naudojimas: priklausomai nuo vandens kietumo naudoti 1–2 ml ploviklio litrui vandens. 1 arbatinis šaukštelis atitinka 2–3 ml ploviklio. Jei indai labai nešvarūs, ploviklio kiekį padidinti.

Nors visoje „Almacabio“ produkcijoje nenaudojami stiprūs cheminiai konservantai ir kvapai, labai jautrūs žmonės nori išvengti net ir natūralių kvapų, maistinių konservantų, tam tikrų augalinių tenzidų. Tam „Almacabio“ sukūrė „Bio2“ – hipoalerginę liniją. Visai be konservantų, enzimų, kvapų ir esencijų. Tinka ir labai jautriems žmonėms, ir kenčiantiems nuo daugialypio cheminio jautrumo MCS (angl. multiple chemical sensitivity). Tai patvirtina Bio C.E.Q sertifikatas.

„Almacabio“ yra pirmas švaros priemonių gamintojas, sertifikavęsis pagal griežtus ir skaidrius Bio C.E.Qreikalavimus ekologiškiems produktams (eco-bio compatable). Gamyboje nenaudojamos gyvūninės kilmės medžiagos ir nedaromi bandymai su gyvūnais. Produktai tinka veganams.

Visi „Almacabio“ produktų komponentai suyra per trumpiausią įmanomą laiką. Tausoja aplinką – pakuotes gamina iš perdirbto plastiko.

      

Italijoje pagamintas sertifikuotas ekologiškas produktas.

„Almacabio“ pasižymi aukštais skaidrumo standartais – visų gaminio ingredientų pavadinimai tiksliai nurodomi INCI terminais ant pakuotės. Taip elgiasi vos keli ekologiškų švaros priemonių gamintojai. Kiti nurodo tik apibendrintą sudėtį pagal teisės aktų reikalavimus.

Sudėtis (INCI): sodium coceth sulfate, caprylyl glucoside, lauryl betaine, glycerin, sodium chloride, sodium citrate, lactic acid, hydrogen peroxide.

Cheminė sudėtis: 5-15% anijoninių PAM (iš kokosų), <5% amfoterinių ir nejoninių PAM (iš kokosų), vandenilio peroksidas.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai