Naujausi produktaiAkcijos

Perkamiausi

Hipoalerginis vaikiškų skalbinių minkštiklis, bekvapis, ekologiškas (1L)

Kaina: 8.98€
Kaina be PVM: 7.42€
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Hipoalerginis vaikiškų skalbinių minkštiklis, bekvapis, ekologiškas (1L)

„Attitude“ ekologiškas vaikiškų skalbinių minkštiklis yra bekvais ir hipoalerginis. Natūraliai ir saugiai suminkština drabužėlius, todėl yra toks mėgstamas tėvelių. Vienos skalbinių minkštiklio pakuotės pakaks 40 skalbimų. Itin aukšto efektyvumo, galima naudoti ir šaltame vandenyje. Tinka skalauti skalbinius tiek skalbyklėmis, tiek rankomis. Minkština skalbinius, juos lengviau lyginti, skalbiniai mažiau elektrinasi. 

Pagaminta su žaliosios arbatos ekstraktu. Sudėtyje nėra dažančių ir alergijas galinčių sukelti medžiagų, kenksmingų konservantų. Priemonė bekvapė, patikrinta dermatologų ir tinka net ir jautrią odą turintiems kūdikiams. Sudėtyje tik augalinės paviršinio aktyvumo medžiagos. Tinka veganams.

Sertifikuota „ECOLOGO“ – mažesnis poveikis aplinkai. Šis sertifikatas, įsteigtas Kanados vyriausybės, ant „Attitude“ pakuočių garantuoja, jog gautos žaliavos, gamyba ir utilizacija atitinka aplinkosaugos standartą ISO 14024 ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus.

Naudojimo būdas: priemonę dozuoti taip, kaip pavaizduota ant pakuotės bei atsižvelgti į drabužių etiketėse pateiktus skalbimo simbolius ir temperatūrų nuorodas. Nepilkite tiesiai ant skalbinių, kad išvengtumėte dėmių.

Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti priemonės pakuotę arba etiketę.


Sudėtis: <5% katijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (dipalmitoiletilhidroksietilmonio metosulfato), <5% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (kaprilo gliukozido, miristilo gliukozido).
Sudėtyje taip pat yra: water, glycerin, camellia sinensis leaf (green tea) extract.

Gamintojas: „Attitude“ – ilgametę patirtį turintis buities priemonių ir kosmetikos gamintojas iš Kanados. Visi šio gamintojo produktai yra 100% pritaikyti kovai su globaliniu atšilimu. „Attitude“ iki minimumo sumažino gamybos proceso metu atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį.

Visos „Attitude“ priemonės:
pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių;
sudėtyje nėra kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų;
visiškai suyra gamtoje;
tinka veganams;
nėra bandomos su gyvūnais;
be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidėsite prie globalinio atšilimo!

Produktai sertfikuoti „ECOLOGO“ sertifikatu, kuris įsteigtas Kanados vyriausybės. Šiuo metu tai pati didžiausia ir pasaulyje labiausiai pripažinta ekologiškų prekių sertifikavimo sistema Šiaurės Amerikoje.

Prekės ženklo šalis: Kanada

 

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai