Naujausi produktaiAkcijos

Perkamiausi

Hipoalerginis skalbiklis ir minkštiklis „2 in 1“, ekologiškas (1.05L)

Kaina: 17.98€
Kaina be PVM: 14.86€
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Hipoalerginis skalbiklis ir minkštiklis „2 in 1“, ekologiškas (1.05L)

„Attitude“ ekologiškas skalbiklis ir minkštiklis „2 in 1“ yra efektyvi aplinką ir mūsų sveikatą tausojanti priemonė. Hipoalerginė priemonė – tinka jautrią odą turintiems žmonėms. Aukšto efektyvumo, vienos pakuotės užteks 35 skalbimams. Tinka skalbti skalbyklėmis arba rankomis. Be fosfatų, baliklių, fermentų, kvapiklių. Sudėtyje yra iš augalinių žaliavų gautų paviršinio aktyvumo medžiagų. Galima skalbti ir šaltame vandenyje. Tinka veganams.

Sertifikuota „ECOLOGO“ – mažesnis poveikis aplinkai. Šis sertifikatas, įsteigtas Kanados vyriausybės, ant „Attitude“ pakuočių garantuoja, jog gautos žaliavos, gamyba ir utilizacija atitinka aplinkosaugos standartą ISO 14024 ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus.

Dozavimas: Atsižvelgti į drabužių etiketėse pateiktus skalbimo simbolius ir temperatūrų nuorodas. Taip pat ant skalbiklio pakuotės nurodytas dozavimo rekomendacijas.

Dėmių valymas: užpilti skalbiklio ant dėmės, šiek tiek palaukus patrinti ir skalbti.

Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.

Sudėtis: 5-15% anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, 5-15% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (laurilo gliukozido, miristilo gliukozido), <5% katijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (dipalmitoiletilhidroksietilmonio metosulfato).

Sudėtyje taip pat yra: aqua, sodium citrate, camellia sinensis (green tea) leaf extract, sodium gluconate, glycerin, methylundecanal (citrus), 3-hexenol (green leaves), amyl salicylate (floral).

Gamintojas: „Attitude“ – ilgametę patirtį turintis buities priemonių ir kosmetikos gamintojas iš Kanados. Visi šio gamintojo produktai yra 100% pritaikyti kovai su globaliniu atšilimu. „Attitude“ iki minimumo sumažino gamybos proceso metu atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį.

Visos „Attitude“ priemonės:
pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių;
sudėtyje nėra kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų;
visiškai suyra gamtoje;
tinka veganams;
nėra bandomos su gyvūnais;
be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidėsite prie globalinio atšilimo!

Produktai sertfikuoti „ECOLOGO“ sertifikatu, kuris įsteigtas Kanados vyriausybės. Šiuo metu tai pati didžiausia ir pasaulyje labiausiai pripažinta ekologiškų prekių sertifikavimo sistema Šiaurės Amerikoje.

Prekės ženklo šalis: Kanada

 

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai