Naujausi produktaiHimalajų druskos kristalų šviestuvas (1-3 kg)

Kaina: 14.98€
Kaina be PVM: 12.38€
Gamintojas: Natur Hurtig
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

„Natur Hurtig“ Himalajų druskos kristalų šviestuvas yra rankų darbo, pagamintas iš vientiso druskos kristalo. Dėl savo teigiamų savybių ir unikalios šviesos Himalajų druskos kristalų šviestuvas yra idealus šviesos šaltinis gyvenamųjų ir darbo patalpų harmonizavimui. Šviestuvas labai tinka kaip naktinis apšvietimas vaikų kambaryje ir įvairių terapijų bei seminarų patalpose.

Didžiają laiko dalį praleidžiame uždarose patalpose. Čia papildomai mes kenčiame nuo kondicionierių, kompiuterių, televizorių, nepakankamo vėdinimo ir pan. Visi šie veiksniai nepalankiai veikia patalpų oro kokybę. Atsiradęs jonų disbalansas gali neigiamai veikti mūsų savijautą.

Druskos kristalų šviestuvai dėl savo sudėties yra natūralus sveikatai naudingų jonų šaltinis. Sušilę druskos kristalai spindulioja neigiamus jonus, kurie veikia balansuojančiai, sukuria natūralų klimatą, tokį, kaip kalnuose, prie jūros arba krioklių.

Įspėjimas: negalima statyti arti drėgmės šaltinių – viryklių, elektrinių virdulių, fontanų, oro drėkintuvų ir pan. Tam, kad pilnai išjungti šviestuvą iš elektros tinklo, būtina ištraukti šakutę iš elektros lizdo. Elektros tinklo lizdas, į kurį jungiate šviestuvą, turi būti lengvai pasiekiamas, kad pavojaus metu būtų galima jį greitai ištraukti. Nepalikti lempos įjugtos į tinklą be priežiūros ilgesnį laiką ir išjungti ją iš elektros tinklo kiekvieną kartą, kai jos nebenaudojate.

Šviestuvo svoris gali svyruoti nuo 1 iki 3 kg. Kiekvienas šviestuvas yra unikalios formos. Su lempute: E14, 15 W.
 

Kilmės šalis: Pakistanas
Prekės ženklo šalis: Vokietija

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai