Naujausi produktaiGraikinių riešutų aliejus, ekologiškas (100ml)

Kaina: 9.28€
Kaina be PVM: 7.67€
Gamintojas: Ölmühle Solling
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Ekologiškas šalto spaudimo graikinių riešutų aliejus. Nerafinuotas ir nedezodoruotas. Ypač skanus. Šalto spaudimo graikinių riešutų aliejus naudojamas salotoms, sriuboms ir padažams, košėms, saldiesiems patiekalams, mirkalams (pvz., su jogurtu), kepiniams bei desertams. Užpilams labai skanu maišyti su trupučiu acto. 

Tai ypatingo skonio aliejus, patinka net vaikams.

Šio aliejaus sudėtyje didžiąją dalį sudaro polinesočiosios riebalų rūgštys, todėl jis jautrus temperatūrai. Kepimui netinka.

Maistinė vertė (100 g) 3700 kJ/ 900 kcal: riebalų 100 g (iš jų sočiųjų 7 g, mononesočiųjų 18 g, polinesočiųjų 75 g); angliavan-denių, baltymų ir druskos 0 g.

Laikyti vėsioje vietoje. Teisingai laikomas išlieka šviežias iki 9-12 mėn.

Vokietijoje pagamintas ir sertifikuotas ekologiškas produktas.

Augalinius aliejus geriausia laikyti tamsiuose buteliuose, sandariai uždarytus ir vėsioje vietoje. Todėl aliejaus butelio nestatykite ant palangės ir nelaikykite vietoje, apšviestoje tiesioginiais saulės spinduliais. Aliejui kenkia ultravioletiniai spinduliai, deguonis ir šiluma, nuo ko jis greitai sugenda ir apkarsta. Nekaupkite per didelių aliejaus atsargų, turėkite tik tiek, kiek sunaudosite per pusę metų. Laikant normaliomis, rekomenduojamomis sąlygomis, šalto spaudimo augaliniai aliejai (su retomis išimtimis) yra tinkami naudoti 9-12 mėnesių.

Kokybė, o ne kiekis – toks "Ölmühle Solling" devizas. Nuo 1995 m. Gudrun ir Werner Baensch savo nedidelėje įmonėje iš aliejinių augalų sėklų ir riešutų spaudžia aukštos kokybės aliejus. Čia viskas tebedaroma rankomis – pradedant žaliavų perrinkimu, aliejaus spaudimu nedideliais presais ir baigiant filtravimu ir išpilstymu. Šviežiai surinktos aliejinių augalų sėklos ir riešutai iš vietinių ir užjūrio ekologinių ūkių šalto spaudimo būdu perdirbami į vertingus, natūralius augalinius aliejus. Taip išlieka tiek natūralios antrinės augalinės medžiagos bei tipiškas sodrus aliejaus skonis, tiek sveikai ir subalansuotai mitybai reikalingos riebalų rūgštys. Gamtos dovana visiems, vertinantiems rinktinių ekologiškų aliejų kokybę.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai