Naujausi produktaiAkcijos

Perkamiausi

Geriamas molis Luvos Heilerde magenfein milteliais (380g)

Kaina: 16.88€
Kaina be PVM: 13.95€
Gamintojas: Heilerde-Gesellshaft Luvos Just GmbH & Co.
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

„Luvos® Heilerde magenfein“ geriamo molio milteliai vidiniam vartojimui. Tinka veganams.

Vokietijoje pagamintas produktas.

Sudedamosios dalys: natūralus molis.

Dozavimas ir naudojimas:
Suaugusieji turi gerti du kartus per dieną po 1-2 matavimo šaukštelius „Luvos® Heilerde magenfein“ miltelių skrandžiui ir žarnynui; esant didesniems negalavimams tokią pačią dozę išgerti trečią kartą. Miltelius reikia išmaišyti pusėje stiklinės vandens, mineralinio vandens arba arbatos ir išgerti nedideliais gurkšneliais. Gerti reikėtų ryte ant tuščio skrandžio ir vakare - prieš einant miegoti. Esant reikalui papildomai galima išgerti pusvalandį prieš arba po valgio. Vartoti reikėtų reguliariai 3-6 savaites. Vartojant ilgesnį laiką prie preparato nepriprantama ir jo poveikis nesumažėja. Esant normaliai inkstų funkcijai nėra jokio pavojaus dėl ilgalaikio gydymosi šiuo preparatu.

Sąveika su kitais vaistais: „Luvos® Heilerde magenfein“ miltelius skrandžiui ir žarnynui reikia gerti 1-2 val. prieš arba po kitų vaistų vartojimo.

Kontraindikacijos: „Luvos® Heilerde magenfein“ miltelių skrandžiui ir žarnynui negalima vartoti, jei anksčiau jautriai reagavote į lioso preparatus. „Luvos® Heilerde magenfein“ miltelių skrandžiui ir žarnynui negalima vartoti esant rimtiems inkstų funkcijos sutrikimams. Iki šiol nebuvo jokių rizikos požymių naudojant nėštumo, žindymo metu ir vaikams iki 12 metų. Pasikonsultuokite su savo gydytoju ar vaistininku. Nevartokite ūmaus viduriavimo metu, kai yra temperatūros ir kraujingų priemaišų.

Atsargumo priemonės ir įspėjimai: Svarbu, kad negalavimų priežastimis nebūtų kitos ligos. Gydant viduriavimą, ypač paauglių ir vyresnio amžiaus žmonių, svarbu atkreipti dėmesį į skysčių ir elektrolitų kompensavimą kaip pagrindinę terapinę priemonę. Jei viduriuojant yra kraujingų priemaišų arba pakyla temperatūra ir sutrinka kraujotaka, būtina apsilankyti pas gydytoją.

Netinkamas naudojimas ir perdozavimas: paprastai nereikalingos jokios skubios priemonės, tačiau informuokite savo gydytoją.

Medicininius produktus laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Laikyti sausoje vietoje, saugoti nuo išorinių kvapų!

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai