Notice: Undefined offset: -1 in /home/gyvenguru/domains/gringrin.lt/public_html/catalog/controller/module/poll.php on line 55 Etamine du Lys Nature Purškiamas dėmių valiklis (125ml)

Naujausi produktai

Apklausa
Ar valote liežuvį?


Etamine du Lys Nature Purškiamas dėmių valiklis (125ml)

Kaina: 5.48€
Kaina be PVM: 4.53€
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Etamine du Lys Nature Purškiamas dėmių valiklis (125ml)

Išvalo ir pašalina bet kokios rūšies dėmes, ypač vaisių, vyno ir žolės. Tinka baltiems ir spalvotiems audiniams. Naudodami švelniems tekstilės gaminiams (vilna ir šilkas) išbandykite produktą iš vidinės audinio pusės. Nuo 30°C.

Naudojimas: Sudrėkinkite dėmes. Užpurkškite valiklį ant dėmės. Palikite veikti 5-10 min. Skalbti skalbimo mašina su įprasta programa ar plauti rankomis su EDL NATURE milteliais  ar skystu plovikliu. Švelnius tekstilės ir ryškių spalvų audinius išbandykite audinio vidinėje  dalyje iš   anksto.

Atsargumo priemonės: Degus! Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Vengti kontakto su akimis ir oda. Jei praryjama, nedelsiant kreiptis pas gydytoją ir parodyti šio produkto pakuotę arba etiketę.

Sudedamosios dalys: > 30% vandens, 15 - 30% etanolio (augalinis alkoholis), 5 - 15%: nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, <5%: anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų (palmių), taip pat yra: <5% d-limoneno, nėra GM fermentų, hidroksietiliminodiacetinės rūgšties  ir dinatrio druskos (surišėjas), kalio sorbato (konservantas) Sudėtyje yra limoneno.

 Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, Prancūzija

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai