Naujausi produktaiAkcijos

Perkamiausi

Etamine Du Lys Nature indų plovimo tabletės indaplovėms “Viskas viename” (30tabl.,360g)

Kaina: 11.98€
Kaina be PVM: 9.90€
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Etamine Du Lys Nature indų plovimo tabletės indaplovėms “Viskas viename” (30tabl.,360g)

“Viskas viename” indaplovėms skirtos tabletės yra supakuotos į vandenyje tirpią plėvelę. Šios tabletės ne tik plauna indus, tačiau atlieka ir skalavimo, druskos funkcijas bei apsaugo indaplovę. Tai yra pirmosios “Viskas viename” tabletės, sertifikuotos ECOCERT Greenlife.

Naudojimas: įdėkite tabletę į tam skirtą skyrelį. Venkite liesti tabletę šlapiomis rankomis. Nebereikia pridėti druskos ar skalavimo skysčio, visos šios funkcijos yra integruotos į “Viskas viename” formulę. Vis dėl to, jeigu Jūsų vanduo labai kietas, rekomenduojame plauti 65ºC temperatūroje ir papildomai įdėti Etamine Du Lys regeneruojamosios druskos ir/ar skalavimo skysčio. 1 tabletė skirta 1 plovimui. Indaplovėje neplaukite sidabruotų, paauksuotų, rankomis tapytų indų, porceliano, krištolo, medinių, raginių, varinių ir aliumininių indų bei įrankių. Vidutiniškai nešvarius indus plaukite 55ºC temperatūroje. Labai nešvarius - 65ºC.

Dėmesio: gali stipriai pažeisti akis. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nusiplaukite rankas, palietę tabletę. Patekus į akis skalaukite dideliu kiekiu vandens keletą minučių. Išsiimkite kontaktinius lęšius, jeigu jie lengvai išsiima. Tęskite skalavimą. Jeigu sudirgimas nesiliauja, kreipkitės medicininės pagalbos. Prireikus medikų pagalbos, po ranka turėkite šią pakuotę. Sudėtyje yra proteazės subtilizino. Gali sukelti alerginę reakciją. Prašome kruopščiai perskaityti naudojimo instrukciją ir neišmesti pakuotės, kol naudojate produktą. Laikykite ne aukštesnėje kaip 40ºC temperatūroje.

Sudedamosios dalys: 5-15% deguonies pagrindo balinamųjų medžiagų (aktyviojo deguonies), <5% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, fermentai. Taip pat sudėtyje yra sekvestrantų, karbonatų druskų, silikatų, koncentruotų ektraktų iš augalų fermentacijų, TAED, glierino, riebiųjų rūgščių, C16-18, magnio druskų. 97% sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės. Perdirbama pakuotė. Nebandyta su gyvūnais. Biologiškai suyrantis. Sertifikuotas ECOCERT.

Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, Prancūzija. 

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai