Naujausi produktai



Akcijos

Perkamiausi

Agurklių aliejus, https://www.gringrin.lt/admin/#tab-dataekologiškas (100ml)

Kaina: 15.28€
Kaina be PVM: 12.63€
Gamintojas: Ölmühle Solling
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Turi daug polinesočiųjų rūgščių, tarp jų retos gama linoleno. Tinka mitybai praturtinti ir naudoti odos priežiūrai. Turi daug vitamino E. 

Šaltai spaustas iš Vokietijoje užaugintų ekologiškų agurklių sėklų - nerafinuotas ir nedezodoruotas. Tai gelsvai žalios spalvos, specifinio kvapo ir skonio aliejus. Laikomas teisingai, tinka vartoti iki 6 mėn.

Agurklė (Borago Officinalis) - tai agurkais kvepianti prieskoninė žolė, auganti daržuose, kiemuose. Jos lapai tinka salotoms, o iš sėklų spaudžiamas aliejus.

Agurklių sėklų aliejus liaudies medicinoje vertinamas dėl jos sudėtyje esančios gama linoleno riebiosios rūgšties - jos yra apie 21%. Ši riebioji rūgštis labai reta, randama tik kanapių sėklų aliejuje (3%), juodųjų serbentų sėklų aliejuje (15%), nakvišų aliejuje 10%. Agurklių aliejus - geriausios natūralus gama linoleno riebiosios rūgšties šaltinis. 
Turi prieštaringai vertinamos eruko rūgšties, tačiau tik 1-4% (leistina riba 5%). Neturi jokių kenksmingų junginių iš lapų ir žiedų. 

Remiantis [2], tai geras vitamino E šaltinis - agurklių aliejus turi 73-111 mg/100g delta-tokoferolio, kas sudaro 608-925% RPN, rekomenduojamos paros normos.

Šalto spaudimo augaliniai aliejai išlaiko natūraliai augaluose esančius flavonoidus, mineralines bei kitas biologiškai aktyvias medžiagas.

Kosmetikoje agurklių aliejus naudojamas sausai, paraudusiai, spuoguotai odai. Odos uždegimams malšinti. Apie aliejų naudojimą kosmetikoje.

Sudėtis: šalto spaudimo agurklių aliejus.

Laikyti vėsioje (10-20 oC) tamsioje vietoje. Nekaitinti!

Vokietijoje pagamintas ir sertifikuotas ekologiškas produktas.

Augalinius aliejus geriausia laikyti tamsiuose buteliuose, sandariai uždarytus ir vėsioje vietoje. Todėl aliejaus butelio nestatykite ant palangės ir nelaikykite vietoje, apšviestoje tiesioginiais saulės spinduliais. Aliejui kenkia ultravioletiniai spinduliai, deguonis ir šiluma, nuo ko jis greitai sugenda ir apkarsta. Nekaupkite per didelių aliejaus atsargų, turėkite tik tiek, kiek sunaudosite per pusę metų.

Kokybė, o ne kiekis – toks "Ölmühle Solling" devizas. Nuo 1995 m. Gudrun ir Werner Baensch savo nedidelėje įmonėje iš aliejinių augalų sėklų ir riešutų spaudžia aukštos kokybės aliejus. Čia viskas tebedaroma rankomis – pradedant žaliavų perrinkimu, aliejaus spaudimu nedideliais presais ir baigiant filtravimu ir išpilstymu. Šviežiai surinktos aliejinių augalų sėklos ir riešutai iš vietinių ir užjūrio ekologinių ūkių šalto spaudimo būdu perdirbami į vertingus, natūralius augalinius aliejus. Taip išlieka tiek natūralios antrinės augalinės medžiagos bei tipiškas sodrus aliejaus skonis, tiek sveikai ir subalansuotai mitybai reikalingos riebalų rūgštys. Gamtos dovana visiems, vertinantiems rinktinių ekologiškų aliejų kokybę.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:



Panašūs produktai