Naujausi produktaiAkcijos

Perkamiausi

Renata Kovtun: ,,Sveika mityba - tai nuolatinis procesas''

Renata Kovtun: ,,Sveika mityba - tai nuolatinis procesas''

Šį kartą, Grin Grin komanda, kalbino žavią ir aktyvią moterį – Renatą Kovtun. Ji spėja visur. Ir sudalyvauti grožio konkursuose, tokiuose, kaip Misis Lietuva, ir profesionalaus fitneso varžybose, ir vaikučius auginti, ir grožio specialistės darbą tobulai atlikti, ir renginiuose pasirodyti, ir visa tai atlikti - atrodant nepriekaištingai.  Kaip ji tai sugeba ir kokius įpročius turi susikūrusi – rasite šiame interviu.

1. Sveika, Renata. Esi labai aktyvi moteris. Augini du vaikus, dirbi grožio specialistės darbą, dalyvauji įvairiuose renginiuose ir konkursuose, užsiimi profesionaliu fitnesu. Ar nepavargsti? Ir ar nėra sunku, turint šitiek veiklos, visuomet atrodyti nepriekaištingai?

Sveiki.  Nesunku, nes nuo to priklauso visos dienos savijauta, nuotaika, o “ranka atidirbta” todėl  labai daug laiko tas neužima. Kartais sunku, nes taip norisi ilgiau pamiegoti. Jeigu rimčiau - laiko planavimas labai reikalingas. Kuo daugiau užsibrėžiu, tuo daugiau spėju.

2. Gal gali trumpai apibūdinti, kokia Tavo nuomone, turi būti moteris, jog ji galėtu save vadinti „Tikra moterimi‘‘?

Užauginti vaikelį, rasti laiko šeimai ir, žinoma,  sau. Rūpintis ne tik namais, bet būtinai turėti darbą, kuris teikia  malonumą. Ši visuma man yra laimė.

3. Ką Tau reiškia sveika mityba? Ar ji labai skiriasi kasdieniniame Tavo gyvenime ir ruošiantis varžyboms?

Sveika mityba, mano supratimu, yra nuolatinis procesas. Kartais galime leisti sau pasilepinti, užsimiršti, tačiau įpratus galvoti, ką ir kiek dedame į burną, nekils problemų dėl svorio artėjant šventėms ar varžyboms. Taigi, maitinuosi dažnai ir mažomis porcijomis, dažniau nei kartą per mėnesį neleidžiu sau užsimiršti. Bet netgi atsiplaidavimo dieną, tikrai “nekemšu” skrandžio iki beprotybės.

4. Kokią vietą Tavo mitybos racione užima augalinis maistas?

Pirmą vietą skyriu įvairioms kruopoms, likęs augalinis - antroje vietoje.

5. Gal gali įvardinti penkis produktus, kurie Tavo nuomone, yra patys žalingiausi mūsų sveikatai ir figūrai?

Bulvių traškučiai, įvairūs gazuoti ir spalvoti gėrimai, riebus maistas, rūkyti gaminiai, alkoholis.

6.Šiuo metu vis daugiau žinomų žmonių ima garsiai kalbėti apie alkoholio žalą ir jo visiškai atsisako. Kokia tavo nuomonė į tai? Ar pritari, kad puikiai galima pasilinksminti ir be jo?

Pritariu, kad puikiai galima gyventi be jo. Esu prieš visus svaigalus, tame tarpe ir rūkymą. Tik ypatingomis progomis galima pakelti taurę vyno.

7.Kaip manai, kas įtakoja tokį dažną reiškinį jaunimo rate, kaip anoreksija, bulimija?

Vidiniai išgyvenimai, nepasitenkinimas savimi, supratimo ir bendravimo trūkumas šeimoje. Tai yra klaidingas būdas įsitvirtini, susilaukti dėmesio. Išorinis pasaulis (mada ar pan.), kurį taip kaltina dėl šių ligų, yra tik mažoji dalis tikrosios priežasties.

8. Ką patartum daryti merginoms, kurios nepatenkintos savo figūra?

Pirmieji nepasitenkinimai atsiranda paauglystėje, štai tuomet yra labai svarbu tėvų sugebėjimas suprasti. Tik jie gali paaiškinti apie natūralius moters vystymosi pokyčius, kurie yra laikini ir absoliučiai visos merginos tai išgyvena. Tai laikotarpis, kai turime išmokti atsakingai matyti save, teisingai maitintis, mokytis pamilti save. Taigi, jeigu tikrai mylėsite savo kūną, mintis apie tai, kad jį reikia puoselėti - gyvuos savaime. Dėl meilės artimam žmogui, juk galima tiek daug padaryti, tai kodėl pamirštam save? Palepinkim savo kūną sveiku  maistu, fiziniu krūviu, po dušo patepkime maloniai kvepiančiu kremu, dar pora lašelių mėgstamų kvepalų. Patikėkit, rezultatas Jums patiks.

 

Dėkojame, už nuoširdų pokalbį.

Parengė: Indrė TrusovėRekomenduojame
0.00€
Pirkti
0.00€
Pirkti
0.00€
Pirkti
Chlorelių tabletės (125g)
12.98€
Pirkti
0.00€
Pirkti
0.00€
Pirkti
1 Komentaras (-ai) "Renata Kovtun: ,,Sveika mityba - tai nuolatinis procesas''"
Milita - 2018/05/10

Būtent taip ir yra sveika mityba - nuolatinis procesas. Daugelis galvoja pasimaitinsiu sveikai kurį laikotarpį ir būsių sveikas visam laikui...naivu labai . Bet dažniausiai taip galvoja asmenys kuriems tai yra mados reikalas. O interviu patiko.

Komentuoti

Jūsų vardas:


Komentaras: Pastaba: HTML neverčiamas!

Įveskite saugos kodą: