Naujausi produktaiAkcijos

Perkamiausi

Grin Grin interviu su Andriumi Mamontovu

Grin Grin interviu su Andriumi Mamontovu

Andrius Mamontovas – neabejotinai viena ryškiausių Lietuvos muzikos padangės žvaigždžių. Šis neapsakomai talentingas žmogus neapsiriboja vien muzika: aktorystė, prodiuserio karjera, fotografija, sveiko gyvenimo būdo be mėsos bei svaigalų propagavimas.
Kaip pasirinkti teisingą kelią?
Kaip atsiriboti nuo negatyvumo?
Kodėl vegetarizmas?
Visa tai ir dar daugiau, šiame Grin Grin interviu.

Laba diena, Andriau. Lietuvos žmonės Jus pažįsta įvairiuose amplua. Kuri veikla, iš daugybės talentų puokštės, Jums yra artimiausia sielai?

- Nežinau, ar tai galima vadinti talentu, tiesiog visada stengiuosi daryti tik tai, kame save matau. Muzika turbūt vistiek užima didžiausią mano gyvenimo dalį.
 

Kaip renkatės kryptį, kuria eiti? Tai vysta intuityviai ar, vis tik, viską kruopščiai planuojate ir tik tuomet judate tikslo link?

- Intuityviai. Kartais reikia laiko, kad išsigrynintum, ką toliau nori daryti. Tai retai būna pasvertas, pragmatiškas pasirinkimas.
 

Kaip susitvarkote su aplinkinių negatyvumu?

- Stengiuosi suprasti, kodėl žmogus skleidžia negatyvumą. Dažniausiai tai daro nelaimingi žmonės. Kai supranti, kad padėti negali, tada atsiriboji.
 

Ar teko girdėti apie pozityvių minčių, atlaidumo ir meilės poveikį žmogaus gyvenimui, per jo pasamonę? Ką apie tai manote?

- Negatyvumas visada gimdo tik negatyvumą. Tai, su kokiomis mintimis ir intencijomis tu kreipiesi į aplinką, visada sugrįžta tau pačiam atgal. Turbūt klausėte apie tai.
 

Visuomenė daug diskutuoja apie mėsą, pieno produktus. Vieni argumentuotai teigia, jog tai sveika ir valgyti būtina, tuo tarpu, kitų pozicijos priešingos. Kokia Jūsų nuomonė ir patirtis, šiuo klausimu?

- Jau 20 metų esu vegetaras ir tas gyvenimo būdas man visiškai natūralus ir suprantamas. Visuomenėje slkando daug visokių mitų ir prasimanymų, todėl čia kiekvienam, kuriam mitybos klausimai yra svarbūs, reikėtų pasidomėti nuodugniau ir pasidaryti savo išvadas.
 

Kas paskatino tokį žingsnį?

- Niekada neturėjau didelio prisirišimo mėsos produktams. Bandžiau dar paauglystėje tapti vegetaru. Tai pavyko vėliau, kai susipazinau su Rytų vegetarizmo idėjomis. Ten radau galutinai mano sprendimą nulėmusius argumentus.
 

Ką manote apie sparčiai populiarėjančią ir stebuklingus rezultatus žadančią žaliavalgystę?

- Nežinau daug apie tai. Turbūt nesu kompetetingas šiuo klausimu. Bet kuriuo atveju, mes visada jaučiame ar pasirinktas maitinimasis mums tinka ar ne.
 

Kokią dalį, Jūsų dienos racione, sudaro termiškai neapdorotas maistas?

- Turbūt apie 50/50
 

Daugeliui teko matyti paviešintus vaizdo įrašus, kuriuose atvirai rodoma, kas vyksta skerdyklose. Garsusis vegetaras Paul McCourtney yra pasakęs: “Jei visų skerdyklų sienos būtų stiklinės – visi žmonės taptų vegetarais”. Ką apie tai manote? Ar vaizdo įrašai gali paveikti žmogų taip, kad jis keistų viso savo gyvenimo suvokimą ir būdą?

- Tai visada sujaudina jautresnius žmones ir ,galbūt, kai kuriems padeda pagalvoti apie kančias, kurias patiria gyvūnai. Tačiau, manau, kad kalbėjimasis ir švietimas yra daug paveikesnės priemonės, nes jų rezultatai yra ilgalaikiškesni už šoko terapiją.
 

Grin Grin dalyvauja ir prisideda prie vakarėlių be svaigalų, pavadinimu 5M, organizavimo. Ką Jūs pasakytumėte skeptikams: įmanoma, vis dėlto, smagiai pasilinksminti be svaigalų, ar ne?

- Nelabai įsivaizduoju kaip gali būti iš tikrųjų smagu su svaigalais, kurie iškreipia pasauliio matymą. Tikras džiaugsmas visada yra tas, po kurio neskauda galvos ryte ir po kurio nėra jokių negatyvių pasekmių.Širdingai dėkojame už nuoširdžius atsakymus ir maloniai kviečiame, viešint Klaipėdoje, užsukti išmėginti mūsų žaliavalgišką virtuvę Grin Grin bare!

- Ačiū. Būtinai užsuksiu. :) 
Parengė: Inesa A.
Šaltinis: www.GrinGrin.ltRekomenduojame
0.00€
Pirkti
0 Komentaras (-ai) "Grin Grin interviu su Andriumi Mamontovu"

Komentuoti

Jūsų vardas:


Komentaras: Pastaba: HTML neverčiamas!

Įveskite saugos kodą: