Naujausi produktai

Apklausa
Ar valote liežuvį?


Viktorija Butenko - Žalumynai gyvenimui

Kaina: 5.50€
Kaina be PVM: 5.05€
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Knygoje Žalumynai gyvenimui Viktorija pristato mums unikalų, paprastą ir skanų būdą, kaip aprūpinti savo organizmą visomis mitybinėmis medžiagomis. Žalieji kokteiliai yra revoliucinis atradimas! Patariu perskaityti šią knygą kiekvienam. Joje daug naudingos informacijos ras ir tie, kurie dar tik pradeda gyventi sveikia, ir tie, kurie jau daug metų maitinasi žaliu maistu! (Phyllis Linn, žaliavalgystės antuziastė)

Jau daugiau nei trisdešimt penkerius metus dirbu psichiatru ir bendradarbiauju su Harvardo medicinos mokykla. Per šiuos metus aiškiai suvokiau vieną dalyką: pakeisti žmogaus elgesį labai sunku.

 

Tačiau Viktorijai Butenko pavyko įtikinti mane, kad klydau. Ši nepaprasta moteris sukūrė metodą, kuris padeda paprastiems amerikiečiams (tiems, kurie labai mėgsta ledus, kepsnius, keptas bulvytes ir picą) įtraukti į savo valgiaraštį daugiau žalio, gyvo maisto. Šis metodas leidžia valgyti skaniai ir padeda formuoti naujus mitybos įpročius. Tai, ką Viktorija Butenko šioje knygoje rašo apie žmogaus kūno gebėjimą išgydyti save, jeigu yra aprūpinamas reikiamomis maisto medžiagomis, nėra naujiena. Vis dėlto „Žalumynai gyvenimui“ yra novatoriška knyga, kadangi Viktorija Butenko atrado būdą, kaip paskatinti žmones įjungti natūralius kūno mechanizmus, padedančius atsikratyti cholesterolio, riebalų ir toksinų, taip pagerinant iš pradžių fizinę, o vėliau ir protinę bei dvasinę būklę. Šis būdas – tai ne pamokslavimas apie būtinybę valgyti daugiau gyvo maisto, o pasiūlymas, kaip tai daryti, kad mitybą keisti būtų lengva ir malonu.

 

Žaliasis kokteilis – tiksliau sakant, viena kvorta (1,14 litro) žaliojo kokteilio, kuria visi turėtume pradėti savo dieną – yra chlorofilo, vitaminų, mineralų, enzimų ir antioksidantų dozė, nuostabiai papildanti įprastą amerikiečių valgiaraštį. Be to, jeigu kasdien išgersime po kvortą žaliojo kokteilio, suvalgysime mažiau nenatūralaus ir riebaus maisto. Sunku kimšti į save rafinuotą krakmolą ir cukrų, kai skrandis jau pilnas gardaus ir daug energijos suteikiančio kokteilio. (Būtinai išbandykite bent vieną iš septyniolikos saldžių žaliųjų kokteilių receptų, pateikiamų 159 puslapyje.) O jeigu grįžus po darbo šaldytuve lauks dar vienas viliojantis žalias kokteilis, vakarienė, kurią pagaminsite ir suvalgysite jį išgėrę, tikrai bus ne tokia gausi ir greičiausiai sveikesnė nei paprastai.

 

Trisdešimt dienų su žaliaisiais kokteiliais pakeis jūsų savijautą ir požiūrį į save. Tai tikrai didelis pasiekimas, kuriam įkvėpti gali viena nedidelė knyga.

 

Reiškiu pagarbą Viktorijai Butenko ir patariu jums į šią knygą žvelgti labai rimtai.

 

Tikiu, kad ji gali padėti jums pakeisti savo gyvenimą.

 

Medicinos daktaras A. Williamas Menzinas

 

Harvardo medicinos mokyklos Psichiatrijos fakultetas

 

Buvęs Pasaulinės sveikatos organizacijos konsultantas

 

AUTORĖS ŽODIS

 

Mieli skaitytojai,

 

labai džiaugiuosi galėdama pasidalinti su jumis savo žiniomis. Šioje knygoje pateikiu daugybę stebinančių faktų apie žalumynus ir aiškinu, kodėl žalumynai yra pati svarbiausia žmogaus mitybos dalis. Kai tik supratau, kad puikios sveikatos šaltinis visada buvo tiesiai man po kojomis, pradėjau skaityti visas knygas apie žalumynus, kurias tik galėjau gauti.

 

Iš pradžių norėjau paprasčiausiai patobulinti klasikinį žaliavalgio valgiaraštį. Labai nustebau, kai tolesni tyrinėjimai atskleidė, jog, įtraukus trintų žalumynų į bet kaip besimaitinančio žmogaus valgiaraštį, sveikata pagerėja taip akivaizdžiai, kad tokios mitybos nauda pralenkia net žalios mitybos su sąlyginai nedideliu žalumynų kiekiu naudą. Be to, pradėti gerti žaliuosius kokteilius yra daug paprasčiau ir lengviau, nei staiga visiškai pakeisti mitybą ir tapti žaliavalgiu. Taip pat pastebėjau, kad žmonės, įtraukę į savo įprastą valgiaraštį trintų žalumynų, savaime pradeda valgyti daugiau gyvo maisto.

 

Žalieji kokteiliai – tai skanus ir paprastas būdas pasisemti gydančios žalumynų jėgos. Nesvarbu, ar esate žaliavalgiai, veganai, vegetarai, ar maitinatės kaip dauguma amerikiečių, reguliariai geriant žaliųjų kokteilių gali labai pagerėti jūsų sveikata. Šio stebuklingo gėrimo gali pasigaminti bet kas bet kurioje šalyje. Prisidėkite prie manęs ir patys įsitikinkite, kodėl žalumynai yra tobulas valgis žmogui. Tikiuosi, jus ši informacija sudomins taip pat, kaip sudomino mane.

 

Viktorija Butenko

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai