Naujausi produktai

Apklausa
Ar valote liežuvį?


Natūralus citrininis kambarių gaiviklis (125ml)

Kaina: 10.44€
Kaina be PVM: 8.63€
Gamintojas: Almacabio
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

„Almacabio“ 100% natūralus ir labai koncentruotas citrininis kambarių gaiviklis. Sudėtyje tik aukštos kokybės grynas citrinų eterinis aliejus, kuris gaminamas distiliuojant itališkų citrinų žieveles. Suteikia malonų citrusų kvapą ir valo gyvenamųjų patalpų orą. Tai oro gaiviklis, kurio papurškus nesinori bėgti lauk. Jis neužgožia kvapų, bet juos naikina.

Įspėjimas: Priemonė natūrali, tačiau labai koncentruota, todėl elgtis reikia atsargiai.

Perdirbamo plastiko pakuotė su purkštuku.

Italijoje pagamintas produktas.

Sudėtis: grynas koncentruotas eterinis aliejus iš citrinų žievelės (Citrus Limon peel extract).

Kokių švaros priemonių mes norime? Kad išplautų, nedirgintų odos ir neterštų aplinkos. Švaros priemonių gamintojas iš Italijos „Almacabio“ jau 40 metų gamina ir nuolat tobulina savo produktus siekdamas būtent šių tikslų.

„Almacabio“ priemonės tokios pat efektyvios, kaip ir įprastinės cheminės. Įmonė tausoja aplinką – tarą gamina iš perdirbto plastiko, o ploviklius – itin koncentruotus, todėl pilti reikia nedaug. Ne daugiau nei nurodyta ant pakuotės.

Kodėl neteršia ir nedirgina? Nes be fosforo, fosfatų, sunkiųjų metalų, optinių baliklių, dažiklių ir sintetinių kvapiklių, be gyvulinės kilmės sudedamųjų dalių. Sudėtyje tik augalinės kilmės tenzidai, kurie tausojančiai plauna skalbinius ir neplauna nugarų varlėms bei žuvims.

Linija „Bio2“– itin jautriems žmonėms, kurioje nėra jokių, netgi natūralių, kvapiklių.

Ši kompanija išsiskiria ne tik produktų kokybe, bet ir atvirumu: ant kiekvieno savo gaminio skelbia INCI sudėtį, kas tarp švaros priemonių gamintojų itin reta. Sertifikuota BIO C.E.Q. ženkleliu „Ekologiškumas, efektyvumas ir kokybė“. „Almacabio“ gamina švaros priemones, kurios atitinka kur kas griežtesnius ekologiškumo kriterijus nei Eurogėlytės ir ECO BIO standartai.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje: