Naujausi produktai

Apklausa
Ar valote liežuvį?


Švelnus skalbimo skystis vaikų rūbams, ekologiškas (1 l)

Kaina: 9.98€
Kaina be PVM: 8.25€
Gamintojas: Almacabio
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Skalbti rankomis ir mašina. Švelniai ir efektyviai šalina riebalų bei maisto dėmes. Tinka švelniems ir spalvotiems audiniams. Rūbai tampa ypač minkšti. Švelnaus kvapo. Su ryžių baltymais ir augaliniu glicerinu, kuris apsaugo odą. pH – 5.5. Užtenka 22 skalbimams.

Be fosforo, fosfatų, enzimų, gyvulinės kilmės produktų. Be nikelio ir sunkiųjų metalų. Be GMO. Almacabio naudoja tik augalinės kilmės PAM, kurios greitai ir lengvai suyra. Tinka veganams.

„Almacabio“ aktyviai dalyvauja kampanijoje prieš bandymus su gyvūnais. Šiame produkte nėra gyvulinės kilmės sudedamųjų dalių. „Almacabio" savo produkcijai gaminti naudoja tik augalinės kilmės tenzidus. Ekologiškas aplinkai.

Sertifikuotas „BIO C.E.Q.“ ženkleliu „Ekologiškumas, efektyvumas ir kokybė“ pagal paties „Almacabio“ sukurtą ekologiškumo standartą. „Almacabio“ gamina švaros priemones, kurios atitinka kur kas griežtesnius ekologiškumo kriterijus nei Eurogėlytės ir ECO BIO standartai. Jo įgyvendinimą kontroliuoja sertifikavimo institucija „ccpb“.

Dozavimas: Skalbimas mašina (2-3 kg sausų skalbinių): nurodyta lentelėje (1 dangtelis = 36 ml). Skalbimas rankomis: nurodytus kiekius pilti į 5 l vandens.

Naudojimas: Nurodytą skysčio kiekį pilti į skalbimo mašinos stalčiuką arba tiesiai į būgną. Didesnis nei nurodytas skalbimo skysčio kiekis nepagerins skalbimo rezultato.

Italijoje pagamintas produktas.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje: