Naujausi produktai

Apklausa
Ar valote liežuvį?


Audinių minkštiklis „Bio2“, ekologiškas (1 l)

Kaina: 6.98€
Kaina be PVM: 5.77€
Gamintojas: Almacabio
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Skystas. Koncentruotas. Hipoalerginis: be kvapiklių, eterinių aliejų. Be fosforo, pilnai suyrantis.

Neutralizuoja šarmines skalbimo nuosėdas, suminkština audinį, pagerina tamprumą, palengvina lyginimą. Bio2 audinių minkštiklis yra pakankamai skystas, kad efektyviai patektų į pluoštą ir pakankamai koncentruotas, kad net mažiausias minkštiklio kiekis suminkštintų audinį.

Su lengvai ir greitai bet kokioje aplinkoje (su deguonimi ir be jo) suyrančiais naujausios kartos tenzidais, gautais tik iš augalinės kilmės žaliavų. Ekologiškas aplinkai.

Naudojimas: (1 dangtelis = 36 ml) skalbiant rankomis - 1 dangtelis 10 l vandens, skalbiant mašina - 1 dangtelis 4-5 kg sausų skalbinių.

„Almacabio“ aktyviai dalyvauja kampanijoje prieš bandymus su gyvūnais. Šiame produkte nėra gyvulinės kilmės sudedamųjų dalių.

Sudėtis (INCI): dihydrogenated palmoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate & dipalmoylethyl, hydroxyethylmonium methosulfate, glycerin, lactic acid.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Sertifikuotas ABCert „Ekologiškumas, efektyvumas ir kokybė“ ženkleliu „BIO C.E.Q.“ pagal paties „Almacabio“ sukurtą ekologiškumo standartą. „Almacabio“ gamina švaros priemones, kurios atitinka kur kas griežtesnius ekologiškumo kriterijus nei Eurogėlytės ir ECO BIO standartai. Jo įgyvendinimą kontroliuoja sertifikavimo institucija ABCert.

Italijoje pagamintas produktas.

„Almacabio“ savo produkcijai gaminti naudoja tik augalinės kilmės tenzidus.
„Almacabio“ pasižymi aukštais skaidrumo standartais - visų ingredientų pavadinimai tiksliai nurodomi INCI terminais ant gaminio pakuotės (labai mažai gamintojų laikosi tokios politikos).

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai