Naujausi produktai

Apklausa
Ar valote liežuvį?


Sulčiaspaudė Magic MSJ-210E

Kaina: 419.95€
Kaina be PVM: 347.07€
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

Lėtaeigėje sulčiaspaudėje (60 aps./min.) Magic MSJ – 210E įdiegta pažangi dvigubo sukimosi sistema, kurios dėka išspausti sultis iki paskutinio lašo galima ne tik iš vaisių daržovių, bet ir želmenų bei lapinių daržovių. Šia sulčiaspaude išspaustos sultys tikra vitaminų bomba, kurią galima pasigaminti greitai ir paprastai. Magic MSJ-210E - vienintelė vertikali lėtaeigė sulčiaspaudė su automatinio reverso funkcija, kuri gerokai palengvins kiekvieno sulčių mėgėjo kasdienybę.

 

Geriausia vertikali lėtaeigė sulčaspaudė Magic MSJ


Naujos kartos lėtaeigė sulčiaspaudė Magic MSJ-210E

Lėtaeigei sulčiaspaudei Magic MSJ-210E nėra neįveikiamų užduočių, ji nepriekaištingai spaudžia sultis ir iš įvairių vaisių, ir iš daržovių bei uogų. Norite pastiprinti imunitetą ir pasimėgauti sultimis iš špinatų, želmenų, o gal kopūstų? Ne, problema! Magic MSJ-210E išspaus sultis praktiškai iš bet ko.

Magic dvigubo sukimosi sistema


Geriausia vertikali lėtaeigė sulčaspaudė Magic MSJ


Magic MSJ-210E sulčiaspaudės dvigubo sukimosi sistema unikali tuo, kad spaudžiant sultis sulčiaspaudėje sukasi ne tik sraigtas, bet ir sietelis. Sietelis sukasi į vieną pusę, o jo viduje esantis sraigtas – į kitą pusę. Šios pažangios technologijos dėka padidėja išspaudžiamų sulčių kiekis, nes viskas išsunkiama iki paskutinio lašo. Beje, spaudžiami produktai nepraranda savo vertingųjų medžiagų ir vitaminų.


 


Automatinio reverso funkcija

 

Geriausia vertikali lėtaeigė sulčaspaudė Magic MSJ

Magic MSJ-210E – pirmoji ir vienintelė vertikali lėtaeigė sulčiaspaudė su automatinio reverso funkcija, kurios dėka visą sunkų darbą sulčiaspaudė padarys už jus. Tad, jums belieka apsispręsti, kokių sulčių norite šiandien.

Pagaminta iš patvarių ir nekenksmingų medžiagų

 

Geriausia vertikali lėtaeigė sulčaspaudė Magic MSJ

Sulčiaspaudė Magic MSJ-210E – ilgalaikė investicija. Ji tvirta ir patikima, todėl šviežiomis sultimis galėsite mėgautis labai ilgai. Be to, tai ekologiškas produktas. Tad, galite nesibaiminti, kad, spaudimo metu, produktų sąlytis su sulčiaspaudės mechanizmu „pagrobs“ maistingąsias medžiagas ir vitaminus.

Didesnė sulčių išeiga, sausesnės išspaudos

 

Geriausia lėtaeigė sulčiaspaudė Magic MSJ


Pažangios sukimosi sistemos dėka Magic MSJ-210E išspaudžiama daug daugiau sulčių nei išcentrinė sulčiaspaudė, todėl jūs ne tik mėgausitės didesniu sulčių kiekių, bet ir neišmesite pinigų veltui.


Visada sveikos ir šviežios sultys

 

Geriausia lėtaeigė sulčiaspaudė Magic MSJ

Pažangi lėto spaudimo technologijos dėka sultys išsaugo visas maistingąsias medžiagas ir vitaminus, be to, sultys ilgiau išlieka šviežios.

Lengvas plovimas

 

Geriausia lėtaeigė sulčiaspaudė Magic MSJ

Baigus darbus, į sulčiaspaudę pakanka įpilti pora stiklinių vandens, kuris išplaus sulčiaspaudėje likusios produktus, o išardę sulčiaspaudę, jos atskiras dalis paprasčiausiai nuplaukite po tekančiu vandeniu.

 

Prekinis ženklas Magic
Tipas Vieno sraigto vertikali
Matmenys 160 x 230 x 400 mm
Padavimo angos matmenys 70 x 38 mm
Variklio tipas Vienfazis indukcinis
Apsisukimai 60 aps/min
Elektrinis galingumas 150W
Įtampa 220V / 50Hz
Svoris 6,2 kg
Spalva Balta
Garantija dalims 2 metai
Garantija varikliui 5 metai
Gamintojas TongYang Co. Ltd.
Kilmės šalis Pietų Korėja

 

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje: