Naujausi produktai

Apklausa
Ar valote liežuvį?


Akcijos

Perkamiausi

Maisto produktai ir papildai

Produktai be pridėtinio cukraus
PUSLAPIS KURIAMAS (atnaujinta 2019-09-23) Sveiki, kilo idėja sukurti internetinį puslapį, kuriame būtų surinkti maisto produktai, kuriuose nėra pridėtinio cukraus. Taigi pradedu nuo pirmųjų produktų ir nuolat papildysiu, jeigu tu vartoji maisto produktą, kuriame nėra pridėtinio cukraus, ir jo nematai čia, prašau pasidalink informacija s..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Apie duonvaisį
Apie duonvaisį - 2017/10/23
Stambusis duonmedis (Artocarpus heterophyllus) – medžių rūšis, priklausanti figų, šilkmedžių ir duonvaisių šeimai. Manoma, jog šių medžių kilmės šalis yra pietų Indija, kur jie atsirado prieš tūkstančius metų, o dabar yra plačiai paplitę tropiniuose viso pasaulio regionuose: pietryčių Azijoje, pietų Amerikoje, Australijoje bei Karibuose. Stambie..
Plačiau
Vanduo "Alitasa"
Vanduo "Alitasa" - 2017/10/22
VANDENS SVARBA   Gerai žinoma, kad be vandens nebūtų gyvybės. Žmogaus kūnas sudarytas sudarytas iš 75% vandens ir 25% tvirtos medžiagos. Tačiau vanduo nėra inertiškas tirpikis, jis kontroliuoja visas organizmo funkcijas. ,,Vandens paskirstymas'' yra vienintelis būdas, kuris užtikrina, kad gyvybiškui svarbesnius organus pasiektų neti..
Plačiau
Uogų pasta „LiQberry“
Kas tai yra ? Daugiafunkcinis ekologiškas natūralus produktas «LiQberry» - uogų pasta. 100 % uogų , kartu su jos tūriniu – kauliuku ir žievele. Be konservantų, dažiklių, cukraus ir vandens.   „LiQberry“ Uogų pasta yra geresnė už šviežia uoga?   Tai pirmoji moksliniai..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
10 privalumų sveikatai iš spanguolių
Spanguolės jau nuo seno žinomos kaip labai naudingos žmogaus organizmui uogos. Spanguolės mums padeda netik nuo peršalimo ligų ar žaizdų dezinfekavimo, jos naudingos mūsų virškinimo, širdies ir kraujagyslių sistemoms. Laikui bėgant atsiranda vis daugiau spanguolių gydomųjų savybių. Taigi pateikiame 10 šių uogų privalumų.   1. Gydo š..
Plačiau
Mung pupelės (spindulinės pupuolės)
Mung pupelės - Spindulinė pupuolė arba Žalioji pupelė. Jos yra žalios spalvos, labai smulkios ir pailgos. Šios pupelės yra labai maistingos, gerai virškinamos, ir nesukelia pilvo pūtimo. Jose daug baltymų, maistinių skaidulų bei vitamino B1, magnio, kalio, geležies ir vario. Sudaigintos Mung pupelės vitamino A vertė prilygsta citrinai, t..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Druskos pertekliaus žala mūsų organizmui
Turbūt retas žmogus įsivaizduoja gyvenimą be druskos. Žiupsnelis į rytinę košę, vėliau pagardiname sriubą ar salotas ir t.t. O kiek dar yra druskos produktuose, kuriuos nusiperkame jau pagamintus? Ir štai, mes jau gerokai viršijame rekomenduojamą neviršyti paros druskos normą. Šiuo metu gydytojai mums pataria per dieną suvalgyti 1–3 g drusk..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Čija sėklų nauda ir ypatybės
Vis dažniau įvairiuose patiekaluose sutinkamos Čija sėklos. Čija (angliškai Chia, pilnas  lietuviškas pavadinimas “ispaninis šalavijas”) – tai juodai baltos sėklos kilusios iš Centrinės Amerikos. Šios sėklos buvo vienas pagrindinių maistų majų, actekų ir inkų civilizacijose. “Chia” majų kalboje reiškia “stiprybė”. Nors šis produktas yra var..
12 Komentaras (-ai)
Plačiau
Saulėgrąžų želmenų daiginimas
Saulėgrąžų daigai - lengvai užauginami namuose. Juose gausu chlorofilo, natūralių vitaminų, lengvai įsisavinamų mikroelementų, fermentų. Gausu vitamino D ir  lecitino (šis fosfolipidas atsakingas už riebalų apytaką kraujyje). Saulėgrąžų daiguose gausu Alfa-linoleno rūgšties, žinomos  kaip Omega-3 riebalų rūgštis. Ši riebioji rūgšti..
4 Komentaras (-ai)
Plačiau
Datulės
Datulės - 2013/10/16
Maistinės savybės Datulės yra puikus angliavandenių, suteikiančių energiją, šaltinis. Datulėse esantys paprastieji cukrūs yra lengviau virškinami ir įsisavinami, nei rafinuotas cukrus ar kukurūzų sirupas. Maistinės skaidulos (ląsteliena). Datulės turi daug maistinių skaidulų, tirpių ir netirpių, gerinančių virškinimą. Datulės reguliuoja žarn..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau