Naujausi produktai

Apklausa
Ar valote liežuvį?


Akcijos

Perkamiausi

Grin Grin interviu

Nerija Biel: ,,Nieko sau nedraudžiu, bet visada žinau ribas''
Nerija Biel – moteris, apie kurią daug kalbėti nereikia. Jos tobula išvaizda kalba pati už save. Lietuviai ją prisimena, kaip vieną pirmųjų seksualių Lietuviškų kalendorių modelių. Moteris jau aštuonerius metus gyvena ir dirba JAV. Nerija yra dviejų vaikų mama. Sunku patikėti, kad vyresniąjai dukrai - jau  18 metų. T..
2 Komentaras (-ai)
Plačiau
Eglė Terekaitė: ,,Žaliavalgystę vertinu labai palankiai"
Eglė Terekaitė – žinomas modelis, dirbusi su daugybe žymių dizainerių, tokių kaip Valentino ir Victoria Beckham. Daugumos, tokiame pasaulyje besisukančių merginų prioritetai – elitiniai vakarėliai, pažintys su ,,žvaigždėmis“, vardiniai rūbai ir t.t. Tačiau Eglė paprasta, nuoširdi ir labai draugiška mergina, kuri daug mieliau renkasi kokybiš..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Deimantė Guobytė - apie šokiruojančią tiesą
Deimantė Guobytė – viena sėkmingiausų Lietuvos manekenių, atstovaujanti garsią pasaulio modelių agentūrą. Mergina yra aktyvi organizacijos PETA narė, vegetarė bei gyvūnų mylėtoja. Apie prieštaringai vertinamą PETA organizacijos veiklą, vegetarizmą modelių pasaulyje ir dar daugiau, skaitykite šiame GrinGrin interviu. 1. Sveika, Deima..
1 Komentaras (-ai)
Plačiau
Renata Kovtun: ,,Sveika mityba - tai nuolatinis procesas''
Šį kartą, Grin Grin komanda, kalbino žavią ir aktyvią moterį – Renatą Kovtun. Ji spėja visur. Ir sudalyvauti grožio konkursuose, tokiuose, kaip Misis Lietuva, ir profesionalaus fitneso varžybose, ir vaikučius auginti, ir grožio specialistės darbą tobulai atlikti, ir renginiuose pasirodyti, ir visa tai atlikti - atrodant nepriekaištingai.  K..
1 Komentaras (-ai)
Plačiau
Grin Grin interviu su Andriumi Mamontovu
Andrius Mamontovas – neabejotinai viena ryškiausių Lietuvos muzikos padangės žvaigždžių. Šis neapsakomai talentingas žmogus neapsiriboja vien muzika: aktorystė, prodiuserio karjera, fotografija, sveiko gyvenimo būdo be mėsos bei svaigalų propagavimas. Kaip pasirinkti teisingą kelią? Kaip atsiriboti nuo negatyvumo? Kodėl vegetarizmas? Vis..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Interviu su Indre ir Inesa - sveikos gyvensenos fėjomis!
Grin Grin – ne tik ekologiškų produktų parduotuvė. Tai, kaip žinote, ir žaliavalgiškų receptų, įdomių interviu bei aktualių straipsnių, sveikos gyvensenos temomis, portalas. Šiame interviu supažindinsime Jus su harmonijos, gėrio, meilės bei sveikos gyvensenos puoselėtojomis – portalo idėjų skleidėjomis Indre ir Inesa, kurios dirba visų mūsų labu..
1 Komentaras (-ai)
Plačiau
Renata Klimaitytė - apie sveiką kūną ir sielą
Kalbiname grupės ,,Kitokios" dainininkę ir prodiuserę Renatą Klimaitytę. Šiame interviu ji atskleis paslaptį, kurios dėka kiekvienas iš mūsų galime turėti puikią sveikatą, trokštamą figūrą ir sielos pilnatvę. Aktyvi moteris spėja būti puiki mama, koncertuoti su grupe, bei išlikt visuomet puikios išvaizdos. Pasirodo, visa tai yra suderinama, pasi..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Paulius Naujokas: "Gyventi sveikai – nesunku"
Dar prieš kelerius metus klaipėdietis Paulius Naujokas skeptiškai žiūrėjo į žmones, kurie nevalgo mėsos ir net tyliai pasišaipydavo iš tokį gyvenimo būdą pasirinkusiųjų. Pradėjęs kamuoti antsvoris vaikiną privertė susimąstyti, jog permainos – būtinos. Suteikė energijos Kada susidomėjote sveika gyvensena, vegetarizmu ir žaliavalgyste? ..
Plačiau
Profesionalus krepšinis ir vegetarizmas - suderinama?
Ne paslaptis, jog Lietuvoje krepšinis yra antroji religija. Šis žaidimas vienija žmones, suteikia tikėjimo ir vilties. Mūsų nedidelė šalis gali didžiuotis vienais geriausių žaidėjų, pasaulyje, žaidėjų, kurie atiduoda visas jėgas už savo šalį, o jėgų ir pasiaukojimo šiai sporto rūšiai reikia tikrai daug. Grin Grin komanda kalbina krepšininkę, veg..
1 Komentaras (-ai)
Plačiau
Rasa Mikšionienė - apie žaliavalgystę ir fitnesą
Grin Grin kalbina Rasą Mikšionienę - žaliavalgę kūno rengybos ir sveikos gyvensenos trenerę, kurios svajonė - jog mokyklose vaikus mokytų sveikos gyvensenos taip pat atsakingai, kaip ir matematikos. Gera naujiena – norint turėti sveiką, tvirtą ir raumeningą kūną, visai nebūtina valgyti gyvulinės kilmės maisto. Sveika, Rasa, ką Jums..
1 Komentaras (-ai)
Plačiau