Naujausi produktai

Apklausa
Ar valote liežuvį?


Akcijos

Perkamiausi

Grožis ir sveikata

Vanduo "Alitasa"
Vanduo "Alitasa" - 2017/10/22
VANDENS SVARBA   Gerai žinoma, kad be vandens nebūtų gyvybės. Žmogaus kūnas sudarytas sudarytas iš 75% vandens ir 25% tvirtos medžiagos. Tačiau vanduo nėra inertiškas tirpikis, jis kontroliuoja visas organizmo funkcijas. ,,Vandens paskirstymas'' yra vienintelis būdas, kuris užtikrina, kad gyvybiškui svarbesnius organus pasiektų neti..
Plačiau
Uogų pasta „LiQberry“
Kas tai yra ? Daugiafunkcinis ekologiškas natūralus produktas «LiQberry» - uogų pasta. 100 % uogų , kartu su jos tūriniu – kauliuku ir žievele. Be konservantų, dažiklių, cukraus ir vandens.   „LiQberry“ Uogų pasta yra geresnė už šviežia uoga?   Tai pirmoji moksliniai..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Laimės ir grožio formulė
Artėjant rudeniui mes tampame dar labiau nelaimingi ir nusivylę, nes matome ant savęs per vasarą priaugtus nereikalingus kilogramus. Tuomet griebiamės drastiškų dietų, imame perdėtai daug sportuoti. Kas dar labiau suerzina, nes dieta eilinį kartą mum nepadeda, o tik sukelią dar didesnį persivalgymą iš nevilties ar pykčio. Raumenis skauda, a..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Kaip sumažinti kraujo spaudimą?
Dažniausiai žmonės aukštą kraujospūdį (Hipertenziją) bando kontroliuoti vaistais. Tačiau pakoregavus savo gyvenimo būdą – galime natūraliai jį susireguliuoti. Hipertenzijos požymiai - galvos svaigimas, skausmas pakaušio srityje, pykinimas, dažnas šlapinimąsis. Šie pojūčiai tikrai gali kelti didelį diskomfortą. Tad prieš griebdamiesi dar vienos t..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Ką valgyti norint turėti tobulą odą?
Kuomet organizme yra per didelis kiekis toksinų – pirmiausia tai pasimato ant mūsų odos. Taigi, norint pagerinti odos būklę, turime pradėti valyti organizmą (pašalinti toksinus). Šį kartą Grin Grin komanda dalinasi patarimais kaip kuo lengviau ir greičiau išsivalyti kūną ir odą. Pateikiame 10 maisto produktų, kurie labiausiai padeda kovoje ..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Kaip pamilti save?
Daugeliui iš mūsų, meilė sau, tiesiog neegzistuoja. Mes ne tik, kad nelepiname ir nevertiname savęs, tačiau, priešingai – save nuolat kritikuojame, žeminame, baudžiame. Tam randame milijonus priežasčių: suvalgėme per daug,  blogai išlaikėme egzaminus, negavome trokštamo darbo, taip ir nepradėjome sportuoti nuo pirmadienio ir t.t. Visos šito..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Kaip pagerinti sveikatos būklę ir pasiekti normalų svorį?
Jau niekam ne naujiena ir ne paslaptis, kad gyvulinės kilmės produktai – tai tiesiausias kelias į širdies, virškinimo, kraujagyslių, viršsvorio ligas. Tačiau, tai sukelia ir agresiją, slogią nuotaiką, baimę, nerimą, nemigą ir t.t. Produktuose, kurie išgauti skausmo ar žudymo būdu – išlieka emocija, kurią išgyveno gyvūnas prieš nužudymą, bei koki..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Pasitinkant pavasarį: organizmo valymas natūraliomis sultimis
Jau dvidešimt metų sveiką gyvenseną propaguojanti Teresė Juodėnienė kas rytą išgeria šviežiai spaustų sulčių. Prieš keletą metų sostinės centre moteris atidarė sulčių barą, kur, kaip pati sako, kasdien užsuka vis daugiau žmonių. „Gera savijauta priklauso nuo to, kuo pamaitiname savo kūną. Smagu, kad vis daugiau žmonių supranta sveikos gyvensenos..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Kaip natūraliai sumažinti cholesterolį?
Vos ne kasdien girdime žodį CHOLESTEROLIS. Per televiziją gausu reklamos produktų, kurie jį mažina, žurnaluose vis pasirodo straipsnių apie jo žalą. Šį kartą aiškinamės kas gi tas cholesterolis, kaip jis atsiranda ir kokiais būdais mes galime jį sumažinti. Cholesterolis – į riebalus panaši medžiaga, esanti visose kūno ląstelėse (tulžyje, kr..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Druskos pertekliaus žala mūsų organizmui
Turbūt retas žmogus įsivaizduoja gyvenimą be druskos. Žiupsnelis į rytinę košę, vėliau pagardiname sriubą ar salotas ir t.t. O kiek dar yra druskos produktuose, kuriuos nusiperkame jau pagamintus? Ir štai, mes jau gerokai viršijame rekomenduojamą neviršyti paros druskos normą. Šiuo metu gydytojai mums pataria per dieną suvalgyti 1–3 g drusk..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau