Naujausi produktai

Apklausa
Ar valote liežuvį?


Akcijos

Perkamiausi

Sportas

Paneikime populiarius mitus
Dažnai gyvenime vadovaujamės įvairiais mitais ir nesuvokiame, kodėl nesiseka atrodyti taip, kaip trokštame. Pamėginkime išsiaiškinti, kaip yra ištikrųjų. Kur darome klaidas?  MITAS : Jūsų medžiagų apykaita nulemta likimo. Netiesa. Medžiagų apykaita - tai kalorijų suma, kurią organizmas sudegina, atlikdamas gyvybiškai svarbias funkci..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Mankštintis - būtina
Judėti privaloma, bet visai nebūtina tam skirti kelių valandų. Atlikite šią trumpą mankštelę kiekvieną dieną, bent po 10 minučių ir tai bus puiki pradžia. Jei dar pridėsite kokių 20 minučių pasivaikščiojimus, tai rezultatas bus išvis nuostabus. 1.      Stovime tiesiai. Kojos pečių plotyje. Pasiukiojame galvytę į kair..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Efektyvūs pratimai sėdmenų raumenims
Grin Grin pateikia keletą patarimų dailiajai lyčiai, kaip įgauti gražesnes užpakaliuko formas. Pirmiausia, jūs turite nusistatyti tikslą - norite didinti ar mažinti užpakaliuko apimtis. Pirmuoju atveju, pratimai turi būti atliekami lėtai, naudojant sunkesnius svorius ir atliekant mažiau pakartojimų. Antruoju atveju, kai apimtis norite sumaži..
Plačiau
Keletas patarimų kaip prisiversti judėti
Prisiversti pradėti sportuoti nėra lengva. Tam visuomet atrandame šimtus pasiteisinimų: nėra pinigų sporto klubo abonimentui, naujai sportinei aprangai, lauke lyja lietus, neturime tam papildomo laiko ir t.t. Grin Grin  primena keletą senų, gerų patarimų, kurių pagalba būsite bent minimaliai aktyvūs, o galbūt net atsiras noras ir pradė..
1 Komentaras (-ai)
Plačiau
10 PATARIMŲ, KAIP SVEIKAI NUMESTI NEREIKALINGUS KILOGRAMUS
Grin Grin pateikia 10 patarimų, kaip pagerinti sveikatą, nuotaiką, požiūrį ar tiesiog padailinti formas: 1. Tik atsikėlę, išgerkite stiklinę drungno vandens su pusės citrinos sultimis. Tai pažadins Jūsų medžiagų apykaitą, išplaus užsilikusius maisto likučius ir paruoš Jus puikiai, naujai dienai. Pusryčius valgykite praėjus 30min...
2 Komentaras (-ai)
Plačiau
Greito ėjimo nauda
Šiomis dienomis sveika gyvensena tampa vis populiaresnė. Žmonės vis daugiau kalba apie mitybą, kuri suteiktų mums sveikatą, amžiną jaunystę, judėjimo laisvę, atitolintų ar išvis nustumtų nuo mūsų ligas. Tačiau turime nepamiršti, jog ne mažiau svarbu būti ir fiziškai aktyviam. Dažniausiai randame šimtus pasiteisinimų, kodėl negalime sportuoti: ne..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau