Naujausi produktai

Apklausa
Ar valote liežuvį?


Akcijos

Perkamiausi

Mityba

Produktai be pridėtinio cukraus
PUSLAPIS KURIAMAS (atnaujinta 2019-09-23) Sveiki, kilo idėja sukurti internetinį puslapį, kuriame būtų surinkti maisto produktai, kuriuose nėra pridėtinio cukraus. Taigi pradedu nuo pirmųjų produktų ir nuolat papildysiu, jeigu tu vartoji maisto produktą, kuriame nėra pridėtinio cukraus, ir jo nematai čia, prašau pasidalink informacija s..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Apie duonvaisį
Apie duonvaisį - 2017/10/23
Stambusis duonmedis (Artocarpus heterophyllus) – medžių rūšis, priklausanti figų, šilkmedžių ir duonvaisių šeimai. Manoma, jog šių medžių kilmės šalis yra pietų Indija, kur jie atsirado prieš tūkstančius metų, o dabar yra plačiai paplitę tropiniuose viso pasaulio regionuose: pietryčių Azijoje, pietų Amerikoje, Australijoje bei Karibuose. Stambie..
Plačiau
Vanduo "Alitasa"
Vanduo "Alitasa" - 2017/10/22
VANDENS SVARBA   Gerai žinoma, kad be vandens nebūtų gyvybės. Žmogaus kūnas sudarytas sudarytas iš 75% vandens ir 25% tvirtos medžiagos. Tačiau vanduo nėra inertiškas tirpikis, jis kontroliuoja visas organizmo funkcijas. ,,Vandens paskirstymas'' yra vienintelis būdas, kuris užtikrina, kad gyvybiškui svarbesnius organus pasiektų neti..
Plačiau
Uogų pasta „LiQberry“
Kas tai yra ? Daugiafunkcinis ekologiškas natūralus produktas «LiQberry» - uogų pasta. 100 % uogų , kartu su jos tūriniu – kauliuku ir žievele. Be konservantų, dažiklių, cukraus ir vandens.   „LiQberry“ Uogų pasta yra geresnė už šviežia uoga?   Tai pirmoji moksliniai..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
10 privalumų sveikatai iš spanguolių
Spanguolės jau nuo seno žinomos kaip labai naudingos žmogaus organizmui uogos. Spanguolės mums padeda netik nuo peršalimo ligų ar žaizdų dezinfekavimo, jos naudingos mūsų virškinimo, širdies ir kraujagyslių sistemoms. Laikui bėgant atsiranda vis daugiau spanguolių gydomųjų savybių. Taigi pateikiame 10 šių uogų privalumų.   1. Gydo š..
Plačiau
Paneikime populiarius mitus
Dažnai gyvenime vadovaujamės įvairiais mitais ir nesuvokiame, kodėl nesiseka atrodyti taip, kaip trokštame. Pamėginkime išsiaiškinti, kaip yra ištikrųjų. Kur darome klaidas?  MITAS : Jūsų medžiagų apykaita nulemta likimo. Netiesa. Medžiagų apykaita - tai kalorijų suma, kurią organizmas sudegina, atlikdamas gyvybiškai svarbias funkci..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Kaip pagerinti sveikatos būklę ir pasiekti normalų svorį?
Jau niekam ne naujiena ir ne paslaptis, kad gyvulinės kilmės produktai – tai tiesiausias kelias į širdies, virškinimo, kraujagyslių, viršsvorio ligas. Tačiau, tai sukelia ir agresiją, slogią nuotaiką, baimę, nerimą, nemigą ir t.t. Produktuose, kurie išgauti skausmo ar žudymo būdu – išlieka emocija, kurią išgyveno gyvūnas prieš nužudymą, bei koki..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Pasitinkant pavasarį: organizmo valymas natūraliomis sultimis
Jau dvidešimt metų sveiką gyvenseną propaguojanti Teresė Juodėnienė kas rytą išgeria šviežiai spaustų sulčių. Prieš keletą metų sostinės centre moteris atidarė sulčių barą, kur, kaip pati sako, kasdien užsuka vis daugiau žmonių. „Gera savijauta priklauso nuo to, kuo pamaitiname savo kūną. Smagu, kad vis daugiau žmonių supranta sveikos gyvensenos..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
IŠKROVOS DIENA. Kas tai?
Dietologų nuomone, numesti svorį dažniausiai trukdo toksinais užsiteršęs organizmas. Tad vienos dienos iškrovos diena – tai vienas geriausių būdų išsaugoti dailias kūno linijas ir reguliariai pailsinti, bei pravalyti žarnyną. Iškrovos dienomis organizmas neeikvoja energijos maisto virškinimui, todėl visas jėgas gali skirti medžiagų apykaitos reg..
6 Komentaras (-ai)
Plačiau
Vitaminas B12
Vitaminas B12 - 2013/11/21
Vitminas B12. Prašnekus apie veganinę/vegetarinę mitybą, žmonės tuoj puola demonstruoti dar mokykloje sukauptus žinių bagažus apie tai, jog negavę reikiamo vitamino B12 kiekio, greitu metu nepakilsime iš lovos. Kaip yra iš tiesų? Kas yra vitaminas B12 ir kaip jis gaminamas? Grin Grin atsakys į visus šiuos klausimus, kuo paprasčiau. ..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau