Naujausi produktai

Apklausa
Ar valote liežuvį?


Akcijos

Perkamiausi

Straipsniai

Pogrupiai

Uogų pasta „LiQberry“
Kas tai yra ? Daugiafunkcinis ekologiškas natūralus produktas «LiQberry» - uogų pasta. 100 % uogų , kartu su jos tūriniu – kauliuku ir žievele. Be konservantų, dažiklių, cukraus ir vandens.   „LiQberry“ Uogų pasta yra geresnė už šviežia uoga?   Tai pirmoji moksliniai..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
10 privalumų sveikatai iš spanguolių
Spanguolės jau nuo seno žinomos kaip labai naudingos žmogaus organizmui uogos. Spanguolės mums padeda netik nuo peršalimo ligų ar žaizdų dezinfekavimo, jos naudingos mūsų virškinimo, širdies ir kraujagyslių sistemoms. Laikui bėgant atsiranda vis daugiau spanguolių gydomųjų savybių. Taigi pateikiame 10 šių uogų privalumų.   1. Gydo š..
Plačiau
Nerija Biel: ,,Nieko sau nedraudžiu, bet visada žinau ribas''
Nerija Biel – moteris, apie kurią daug kalbėti nereikia. Jos tobula išvaizda kalba pati už save. Lietuviai ją prisimena, kaip vieną pirmųjų seksualių Lietuviškų kalendorių modelių. Moteris jau aštuonerius metus gyvena ir dirba JAV. Nerija yra dviejų vaikų mama. Sunku patikėti, kad vyresniąjai dukrai - jau  18 metų. T..
2 Komentaras (-ai)
Plačiau
Laimės ir grožio formulė
Artėjant rudeniui mes tampame dar labiau nelaimingi ir nusivylę, nes matome ant savęs per vasarą priaugtus nereikalingus kilogramus. Tuomet griebiamės drastiškų dietų, imame perdėtai daug sportuoti. Kas dar labiau suerzina, nes dieta eilinį kartą mum nepadeda, o tik sukelią dar didesnį persivalgymą iš nevilties ar pykčio. Raumenis skauda, a..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Kaip sumažinti kraujo spaudimą?
Dažniausiai žmonės aukštą kraujospūdį (Hipertenziją) bando kontroliuoti vaistais. Tačiau pakoregavus savo gyvenimo būdą – galime natūraliai jį susireguliuoti. Hipertenzijos požymiai - galvos svaigimas, skausmas pakaušio srityje, pykinimas, dažnas šlapinimąsis. Šie pojūčiai tikrai gali kelti didelį diskomfortą. Tad prieš griebdamiesi dar vienos t..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Ką valgyti norint turėti tobulą odą?
Kuomet organizme yra per didelis kiekis toksinų – pirmiausia tai pasimato ant mūsų odos. Taigi, norint pagerinti odos būklę, turime pradėti valyti organizmą (pašalinti toksinus). Šį kartą Grin Grin komanda dalinasi patarimais kaip kuo lengviau ir greičiau išsivalyti kūną ir odą. Pateikiame 10 maisto produktų, kurie labiausiai padeda kovoje ..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Eglė Terekaitė: ,,Žaliavalgystę vertinu labai palankiai"
Eglė Terekaitė – žinomas modelis, dirbusi su daugybe žymių dizainerių, tokių kaip Valentino ir Victoria Beckham. Daugumos, tokiame pasaulyje besisukančių merginų prioritetai – elitiniai vakarėliai, pažintys su ,,žvaigždėmis“, vardiniai rūbai ir t.t. Tačiau Eglė paprasta, nuoširdi ir labai draugiška mergina, kuri daug mieliau renkasi kokybiš..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Paneikime populiarius mitus
Dažnai gyvenime vadovaujamės įvairiais mitais ir nesuvokiame, kodėl nesiseka atrodyti taip, kaip trokštame. Pamėginkime išsiaiškinti, kaip yra ištikrųjų. Kur darome klaidas?  MITAS : Jūsų medžiagų apykaita nulemta likimo. Netiesa. Medžiagų apykaita - tai kalorijų suma, kurią organizmas sudegina, atlikdamas gyvybiškai svarbias funkci..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Kaip pamilti save?
Daugeliui iš mūsų, meilė sau, tiesiog neegzistuoja. Mes ne tik, kad nelepiname ir nevertiname savęs, tačiau, priešingai – save nuolat kritikuojame, žeminame, baudžiame. Tam randame milijonus priežasčių: suvalgėme per daug,  blogai išlaikėme egzaminus, negavome trokštamo darbo, taip ir nepradėjome sportuoti nuo pirmadienio ir t.t. Visos šito..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Deimantė Guobytė - apie šokiruojančią tiesą
Deimantė Guobytė – viena sėkmingiausų Lietuvos manekenių, atstovaujanti garsią pasaulio modelių agentūrą. Mergina yra aktyvi organizacijos PETA narė, vegetarė bei gyvūnų mylėtoja. Apie prieštaringai vertinamą PETA organizacijos veiklą, vegetarizmą modelių pasaulyje ir dar daugiau, skaitykite šiame GrinGrin interviu. 1. Sveika, Deima..
1 Komentaras (-ai)
Plačiau