Naujausi produktai

Apklausa
Ar valote liežuvį?


Akcijos

Perkamiausi

Straipsniai

Pogrupiai

Produktai be pridėtinio cukraus
PUSLAPIS KURIAMAS (atnaujinta 2021-01-27) Sveiki, kilo idėja sukurti internetinį puslapį, kuriame būtų surinkti maisto produktai, kuriuose nėra pridėtinio cukraus. Taigi pradedu nuo pirmųjų produktų ir nuolat papildysiu, jeigu tu vartoji maisto produktą, kuriame nėra pridėtinio cukraus, ir jo nematai čia, prašau pasidalink informacija s..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Apie duonvaisį
Apie duonvaisį - 2017/10/23
Stambusis duonmedis (Artocarpus heterophyllus) – medžių rūšis, priklausanti figų, šilkmedžių ir duonvaisių šeimai. Manoma, jog šių medžių kilmės šalis yra pietų Indija, kur jie atsirado prieš tūkstančius metų, o dabar yra plačiai paplitę tropiniuose viso pasaulio regionuose: pietryčių Azijoje, pietų Amerikoje, Australijoje bei Karibuose. Stambie..
Plačiau
Vanduo "Alitasa"
Vanduo "Alitasa" - 2017/10/22
VANDENS SVARBA   Gerai žinoma, kad be vandens nebūtų gyvybės. Žmogaus kūnas sudarytas sudarytas iš 75% vandens ir 25% tvirtos medžiagos. Tačiau vanduo nėra inertiškas tirpikis, jis kontroliuoja visas organizmo funkcijas. ,,Vandens paskirstymas'' yra vienintelis būdas, kuris užtikrina, kad gyvybiškui svarbesnius organus pasiektų neti..
Plačiau
Uogų pasta „LiQberry“
Kas tai yra ? Daugiafunkcinis ekologiškas natūralus produktas «LiQberry» - uogų pasta. 100 % uogų , kartu su jos tūriniu – kauliuku ir žievele. Be konservantų, dažiklių, cukraus ir vandens.   „LiQberry“ Uogų pasta yra geresnė už šviežia uoga?   Tai pirmoji moksliniai..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
10 privalumų sveikatai iš spanguolių
Spanguolės jau nuo seno žinomos kaip labai naudingos žmogaus organizmui uogos. Spanguolės mums padeda netik nuo peršalimo ligų ar žaizdų dezinfekavimo, jos naudingos mūsų virškinimo, širdies ir kraujagyslių sistemoms. Laikui bėgant atsiranda vis daugiau spanguolių gydomųjų savybių. Taigi pateikiame 10 šių uogų privalumų.   1. Gydo š..
Plačiau
Nerija Biel: ,,Nieko sau nedraudžiu, bet visada žinau ribas''
Nerija Biel – moteris, apie kurią daug kalbėti nereikia. Jos tobula išvaizda kalba pati už save. Lietuviai ją prisimena, kaip vieną pirmųjų seksualių Lietuviškų kalendorių modelių. Moteris jau aštuonerius metus gyvena ir dirba JAV. Nerija yra dviejų vaikų mama. Sunku patikėti, kad vyresniąjai dukrai - jau  18 metų. T..
2 Komentaras (-ai)
Plačiau
Laimės ir grožio formulė
Artėjant rudeniui mes tampame dar labiau nelaimingi ir nusivylę, nes matome ant savęs per vasarą priaugtus nereikalingus kilogramus. Tuomet griebiamės drastiškų dietų, imame perdėtai daug sportuoti. Kas dar labiau suerzina, nes dieta eilinį kartą mum nepadeda, o tik sukelią dar didesnį persivalgymą iš nevilties ar pykčio. Raumenis skauda, a..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Kaip sumažinti kraujo spaudimą?
Dažniausiai žmonės aukštą kraujospūdį (Hipertenziją) bando kontroliuoti vaistais. Tačiau pakoregavus savo gyvenimo būdą – galime natūraliai jį susireguliuoti. Hipertenzijos požymiai - galvos svaigimas, skausmas pakaušio srityje, pykinimas, dažnas šlapinimąsis. Šie pojūčiai tikrai gali kelti didelį diskomfortą. Tad prieš griebdamiesi dar vienos t..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Ką valgyti norint turėti tobulą odą?
Kuomet organizme yra per didelis kiekis toksinų – pirmiausia tai pasimato ant mūsų odos. Taigi, norint pagerinti odos būklę, turime pradėti valyti organizmą (pašalinti toksinus). Šį kartą Grin Grin komanda dalinasi patarimais kaip kuo lengviau ir greičiau išsivalyti kūną ir odą. Pateikiame 10 maisto produktų, kurie labiausiai padeda kovoje ..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Eglė Terekaitė: ,,Žaliavalgystę vertinu labai palankiai"
Eglė Terekaitė – žinomas modelis, dirbusi su daugybe žymių dizainerių, tokių kaip Valentino ir Victoria Beckham. Daugumos, tokiame pasaulyje besisukančių merginų prioritetai – elitiniai vakarėliai, pažintys su ,,žvaigždėmis“, vardiniai rūbai ir t.t. Tačiau Eglė paprasta, nuoširdi ir labai draugiška mergina, kuri daug mieliau renkasi kokybiš..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau