Naujausi produktai

Apklausa
Ar valote liežuvį?


Personal Blender PB250 maisto smulkintuvas

Kaina: 121.35€
Kaina be PVM: 100.29€
Gamintojas: Tribest Corporation, JAV
Pristatymas: Turime vietoje
Kiekis:  

·    Susmulkina per kelias sekundes
·    Idealiausias gaminant kokteilius namuose
·    Puikiai pasitarnauja darbe per pietus
·    Valymas patogus ir greitas


Personal blender smulkintuvas gali labai greitai tapti jūsų mėgstamiausiu žaliosios virtuvės prietaisu – jį naudoti juk taip malonu ir paprasta! Šis smulkintuvas paįvairins jūsų meniu puikiais nesunkiai paruošiamais patiekalais ne tik namuose, bet ir darbe ar kelionėje. Personal blender smulkintuvas lengvai užpildomas, itin lengvai valomas ir nepaprastai universalus.

Sumaišo produktus mygtuko prilietimu! Paprastas ir greitas: užpildykite, susmulkinkite ir mėgaukitės patiekalo skoniu vos po 1-2 minučių.

Galingas ir tvirtas! Šis nuostabus greitas smulkintuvas lengvai susmulkina netgi ledo kubelius. Taip pat sukapoja ir sumala kviečius, riešutus ir kavą.

Nuostabu: indas „viskas viename“! Nereikia naudoti papildomos stiklinės – paruoštą gėrimą galite gerti tiesiai iš smulkintuvo indo. Šis indas puikiai tiks ir nešantis užkandžius į darbą ar saugant paruoštus patiekalus šaldytuve.

Valymas tarsi atgaiva! Valomos tik dvi prietaiso dalys: smulkintuvo indas ir priedas su smulkinimo peiliuku. Tiesiog išskalaukite po vandeniu ir baigta!

Matmenys: 12.4 x 12.4 x 31.2 cm (ilgis x plotis x aukštis )
Svoris: 1.2 kg
Galingumas: 230 V, 50 Hz, 200 W
Garantija: 2 metai


Personal Blender PB 250 komplektą sudaro: keturi nedūžtantys polikarbonato indai smulkinimui (2x300ml; 2x200ml), trys sandarūs dangteliai, vienas skysčiams gerti skirtas dangtelis su uždengiama skylute, viena 4 ašmenų smulkinimo detalė, viena 2 ašmenų malimo detalė, skirta malti grūdus, riešutus ir kavą, naudojimo instrukcija (lietuvių k.) ir įvairių receptų knygelė (vokiečių, anglų, prancūzų k.).

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:
Jūsų apžvalga:
Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:Panašūs produktai