Naujausi produktai

Apklausa
Ar valote liežuvį?


Akcijos

Perkamiausi

Žaliavalgiški kokteiliai, gėrimai

Veganiškas Frapučino kokteilis
Veganiškas Frapučino kokteilis Ingredientai: Kokosų pienas; Bananas; Keletas ledo kubelių; Karobo milteliai (galima keisti kakava); Ekologiškas klevų sirupas, agavos nektaras arba kitas mėgiamas saldiklis; Paruošimas: Sudedame visus ingredientus į maisto smulkintuvą ir smulkiname iki vientisos masės. Pilame į kokteil..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Kokteilis ,,Uogelė''
Reikės: saujos špinatų; mandarino; dideles saujos aviečių; banano; vandens. Eiga: Dedame viską į kokteilinę ar maisto smulkintuvą ir suplakame. Skanaus :) ..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Kokteilis ,,Šokoladinė svajonė"
Reikės:  poros bananų; pusės avokado; didelio šaukšto kakavos; agavų sirupo; kanapių baltymų; stiklinės vandens. Eiga: viską dedame į kokteilinę ar maisto smulkintuvą ir suplakame. Skanaus :) ..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Kokteilis ,,Vyšnaitė''
Reikės: vyšnių  be kauliukų; poros bananų; kokosų pieno; peruvinės pipirnės (maca) miltelių. Eiga: Viską dedame į kokteilinę ar maisto smulkintuvą. Skanaus :) ..
2 Komentaras (-ai)
Plačiau
,,Rožinis ananasas"
Reikės: nedidelio ananaso; pusantros stiklinės kokosų vandens (jei neturite, pilkite paprastą vandenuką ir įdėkite kokosų drožlių); pusantros stiklinės mėgiamų uogų. Paruošimas: Nupjaukite ananaso viršūnėlę ir išpjaukite vidų. Visus ingredientus sudėkite į maisto smulkintuvą ar kokteilinę ir suplakite. Patiekite vis..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Deimantes kokteilis ,,Energija''
Reikės: Lapinio kopūsto (angl. Kale); Persiko; Ryžių pieno; Riešutų sviesto; Kanapių miltelių. Eiga: Viską metame į kokteilinę ir mėgaujamės sveikais ir sočiais pusryčiais :)   Už receptą dėkojame: Deimantei Meilūnei. ..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Irenos kokteilis ,,Gėlelė''
Reikės: Kiaulpienių lapelių ir žiedelių; Kelių žemuogių ir juodųjų serbentų lapelių; Medetkų žiedelių (kas mėgstate); Saujelės daigintų grikių; Mango; Banano; Ispaninio šalavijo (chia) sėklų; Truputėlį klevų sirupo (tiems kam trūksta saldumo); Vandens.  Eiga: Viską suplakame ..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Jurgitos kokteilis ,,Pavasarėlis''
Reikės: Mango; Banano; Dilgėlių; Vandenuko. Eiga: Viską dedame į kokteilinę, suplakame ir mėgaujamės :)   Už receptą dėkojame: Jurgitai.  ..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Gintarės kokteilis ,,Gaivutis''
Reikės:  Kivio; Apelsino; Poros kriaušių; Vandens ar ledukų. Eiga: Viską dedame i kokteilinę ir ... skanaus :)   Už receptą dėkojame: Gintarei Kalkauskaitei ..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau
Kokteilis ,,Sluoksniukas''
Apatinis sluoksnis: Dedame į maisto smulkintuvą maca miltelių (peruvinė pipirnė), chia sėklų (ispaninis šalavijas), kivį, bananą, truputėlį vandens. Viršutinis sluoksnis: Į maisto smulkintuvą dedame braškių, bananą ir vandenuko. Viršų pabarstome sezamo ir moliūgo sėklomis.  Gražu, skanu ir sveika. Puikus būdas papuošti švent..
0 Komentaras (-ai)
Plačiau